7 найкращих ігор, знятих на основі фільмів

Сьогодні це може бути дивним, але була особлива епоха. Тоді відеоігри по фільму очікувалися для кожного блокбастера.

З роками це практика повільно зникає. Часто це трапляється через те, наскільки велика прірва між фільмом та відеогрою. Якщо перший зазвичай знімається та монтується протягом двох-трьох років. Тоді середня відеогра з будь-якою якістю візуального блиску може розроблятися десятиліття.

Додамо сюди зміни сценарію, зміну акторів чи будь-яку кількість речей, які набагато простіше реалізувати на стороні фільму. Це зводить нанівець багатомісячні зусилля ігрової студії. В результаті зрозуміло, що прив’язка до фільму до якоїсь відеоігри майже зникла… чи ні?

Ось відеоігри з фільмів, які багато хто з нас пропустили.

7. Terminator: Resistance

Відеогра, в якій, можливо, є найкрутіша версія теми Термінатора. Це гладка, похмура синтвейвна версія культового оригіналу Бреда Фіделя. Атмосферний стелс-шутер, у якому більше правильного ніж неправильного.

Terminator: Resistance далекий від досконалості. Наприклад, його анімація персонажів є найбільш видатним мінусом. Деякі декорації можуть виглядати трохи незграбно, але це не такий уже й мінус.

Що в Resistance приваблює, то це той футуристичний художній напрямок битви, пекельного пейзажу, який ми бачили кілька разів у фільмах. Гра надихнута «Термінатором 2». Вона має навколишнє середовище із суміші розбомблених будівель та багать. У свою чергу обладунки Термінатора мерехтять вдалині, а пилова зброя стріляє із задовільним звуком. Безперечний плюс — є безліч роботів Скайнет для розбирання.

6. John Wick Hex

Джон Вік Хекс із головою занурить вас у свідомість самого персонажа під час сценаріїв, які зробили фільми такими захоплюючими.

По суті це покрокова стратегія, що дозволяє спалювати енергію, плануючи певні шляхи через групи охоронців. Які тейкдауни ви хочете провести; коли ви повинні стріляти з рушниці, який порядок вбивства головорізів, і чи ви повинні зробити хід, який переміщає Віка з лінії вогню для наступного ходу ворога.

Це чудовий спосіб переосмислити, як відеоігри можуть дозволити вам керувати героєм бойовиків, завдяки забавній історії, в якій Ленс Реддік та Ян МакШейн повторюють свої ролі з фільмів разом із Троєм Бейкером у ролі самого Хекса.

5. The Mummy Demastered

Це абсолютний крок уперед, коли справа доходить до погодження графіків виробництва фільмів із відеоіграми.

Як показує остання гра Space Jam: A New Legacy, іноді можна повернути час назад — відійти від великомасштабних блокбастерів 4K і перейти до чогось більш керованого.

У випадку з Мумією, хоча повна руйнація темного всесвіту Universal змусила всіх замислитися, у нас дійсно є зоряна Метроідванія з потужною стрільбою, щільним платформером і легким орієнтуванням.

Музика з нізвідки – справжня перлина для шанувальників синтвейву. У стилі Dark Souls, якщо ви помрете, ви маєте перемогти самі себе, щоб повернути своє спорядження. Це додасть ще більше сивин на голову, обіцяємо.

4. Detective Pikachu

Будучи повністю втраченим з уваги завдяки випуску за три роки до виходу кращого фільму з відеоігор з цієї сторони Mortal Kombat 1995 року, оригінальна форма детектива Пікачу також не мала маркетингового впливу Райана Рейнольдса і була прив’язана до суперечки Nintendo 3DS.

Тим не менш, сьогодні це є приголомшливою химерною сумішшю Ace Attorney у поєднанні з веселим сценарієм, який малює цього Пікачу так, як жодне інше втілення чи уявлення цього виду ніколи не показувалося.

Оскільки фільм 2019 року був вільною адаптацією, внутрішньоігровий детектив Пікачу все ще любить каву та гострі відчуття від справи.

3. Tron Evolution

Запущена як частина загального відродження TRON за місяць до TRON Legacy і за два роки до того, як IP повернеться на диво солідне повстання TRON, Evolution — це майже 30 років виконання бажань шанувальників оригінального фільму.

Є світлові анімації, диски з ідентифікаційними даними, щоб кидати їх у ворогів, чудове кіберпанк-місто, оповите неоновим світлом, яким можна мчати. Битва дуже яскрава, в ній є щось подібне до принца Персії, коли ви бігаєте по стінах, відскакуєте від них і чіпляєтеся атаками за певні ділянки.

Розрахований на багато користувачів режим Evolution дозволяє вам зануритися в битви на арені Light Cycle або дуелі на Identity Disc, спрямовуючи передумову оригінального фільму де різні програми намагаються уникнути видалення.

2. Mad Max

Відеоігри Mad Max та Metal Gear Solid V були випущені одного дня. Остання згодом знищена через це з погляду продажу. Розробники Just Cause створили Mad Max насправді приголомшливим. Гра містить автомобільну бойову механіку із відкритим світом у зірковому стилі Аркхема.

У першому випадку ви врізаєтесь в численні банди пустшів. Ви відправлятимете супротивників вниз по краях скелі. Або ви можете запускати в них вогняні кулі. А ваш помічник Chumbucket намагатиметься зупинити вибух вашого транспортного засобу.

Проте справжні викрадачі шоу – це шторми. Хоча Just Cause 4 і Battlefield 2042 експериментують з важкими для процесора піщаними бурями і торнадо, що розривають навколишнє середовище, страшенно темні, хмарні електричні бурі у Божевільному Максі з’явилися першими, покриваючи екран уламками, транспортними засобами, ворогами та всім, що між ними.

1. Friday The 13th: The Game

Розробники Illfonic — королі випуску приголомшливих вбудов для франшизи фільмів. Адже останні потребують значного обсягу роботи після запуску. Friday була випущена через кілька місяців після випуску у 2017 році Predator: Hunting Grounds. Це зробило розраховану на багато користувачів перлину повністю рекомендованою.

Вам доведеться контролювати дихання, ховаючись. Або, можливо, ви вступите в шалену сутичку, щоб отримати компоненти рятувального автомобіля і постаратися не вмерти.

10 фактов о Xbox, которые вы никогда не знали

10 фактів про Xbox, які ви ніколи не чули

Diablo Immortal

Користувачі оцінили Diablo Immortal