Амбітний китайський екшен Black Myth: Wu Kong не існує?

Інсайдер під ніком Ranton приніс дуже тривожний звіт про створення очікуваного китайського екшену Black Myth: Wu Kong. За його словами, проект багато в чому схожий на хорор Abandoned, який встиг потрапити в серйозний скандал. Ігри фактично не існує, а все, що показали гравцям, до цього є звичайною нарізкою заготовлених роликів.

Ranton переконаний, що розробники імітують прогрес розробки Black Myth: Wu Kong, постійно публікуючи геймплейні постановочні відео. Гра була анонсована у 2020 році і з того часу проект не наблизився до фінальної стадії. За словами інсайдера, у грі реалізовано лише одну велику локацію, яку постійно експлуатують для роликів. Сюжету, робочої бойової механіки та навіть босів у Black Myth: Wu Kong просто ще не існує.

Автор витоку зазначив, що розробники екшену не ставлять собі за мету обдурити гравців. Усі представлені ролики використовують для привернення уваги з боку інвесторів до фінансування проекту. Крім цього, у такий спосіб вони хочуть залучити талановитих фахівців для створення гри та зібрати аудиторію фанатів.

Слід зазначити, що творці Black Myth: Wu Kong дійсно не називали навіть орієнтовної дати виходу гри. Відомо лише те, що проект створюється для ПК та консолей. Судячи з нової інформації, швидкого релізу Black Myth: Wu Kong чекати не варто.

Поділитися:
GTA VI

З’явилися ймовірні зображення головних героїв GTA VI та карта відкритого світу

Hogwarts Legacy

У мережу випадково злили передбачувану дату виходу Hogwarts Legacy