Англія Assassin’s Creed Valhalla була розроблена як пост-апокаліптичний світ

Ubisoft розповіла, що Англія Assassin’s Creed Valhalla створена, щоб викликати відчуття блукання руїнами постапокаліптичного світу.

Під час своїх подорожей Англією в Assassin’s Creed Valhalla Ейвор може відвідати стародавні руїни, приховані підземні тунелі, гігантські зруйновані статуї та цілі міста, фактично побудовані на залишках загиблої Імперії. Гравці можуть навіть збирати римські артефакти та повертати їх до музею Октавіана в Рейвенсторпі, щоб прикрасити своє поселення різними косметичними предметами.

У рамках святкування 15-річчя Assassin’s Creed її розробники поділилися деякими маловідомими фактами про розвиток Valhalla. Створюючи Англію, команда прагнула досягти «відчуття блукання руїнами майже постапокаліптичного римського світу». І це справді показує: просто наважтеся відвідати деякі далекі куточки карти Вальгалли, і ви опинитеся на самому краю світу з відчуттям самотності та спустошеності.

Ubisoft також повідомила, що команда досліджувала різні періоди часу, пов’язані з вікінгами, для налаштування гри, включаючи норманське вторгнення 1066 року та набіг вікінгів на Ліндісфарн у 793 році. Однак розробники вирішили дотримуватися 870-х років та історичних персонажів.

Найбільші міста Валгалли також мають свої історії. Наприклад, у Лундені є величезний амфітеатр, де в римський період проводилися різні публічні заходи. Люди збиралися, щоб стати свідками публічних страт або гладіаторських боїв, хоча такі події не відображаються в післяримській епосі Валгалли.

Святкування 15-ї річниці Assassin’s Creed триватиме протягом наступних кількох місяців, і Ubisoft щотижня зосереджуватиметься на іншому розділі. Незважаючи на те, що наступна гра Assassin’s Creed буде представлена ​​у вересні, шанувальники отримають більше оновлень вмісту Valhalla до кінця року, включаючи безкоштовний режим гри «Forgotten Saga», натхненний rogue-lite.

Поділитися:
Fortnite тестує розумний спосіб допомогти вам знайти товаришів по команді

Fortnite тестує розумний спосіб допомогти вам знайти товаришів по команді

Overwatch 2 замінить оригінальний Overwatch, коли вийде в ранній доступ

Overwatch 2 замінить оригінальну гру, коли вийде в ранній доступ