Анонсовано футуристичний PvEEEvP-шутер Hyenas від авторів Total War

Видавець SEGA анонсував новий шутер з виглядом від першої особи під назвою Hyenas. Проект розробляється студією Creative Assembly, відомою серією стратегій Total War. Реліз очікується у 2023 році на PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One та Xbox Series X|S.

Самі автори називають свій витвір PvEEEvP-шутером. У цій грі ви об’єднуєтеся ще з двома гравцями і б’єтеся проти чотирьох інших команд, а також проти охорони та інших супротивників, керованих штучним інтелектом. Головна мета полягає в тому, щоб здобути найцінніший лут та вибратися з карти живим.

За сюжетом Hyenas мільярдери дісталися Марса, залишивши Землю і свої податкові рахунки далеко позаду. Проте потім сталася катастрофа, яка зруйнувала Землю і залишила населення дрейфуючими. Тепер єдине, що хвилює багатіїв, — це рідкісні награбовані на руїнах Землі предмети, які вони купують за непомірні суми, щоби обставити свої особняки на Марсі. Гравці ж беруть роль так званих гієн, які намагаються повернути все назад.

«Ми знаємо, про що ви думаєте — адже вже існує безліч шутерів від першої особи, так? Ми знаємо, що запуск абсолютно нової гри буде нелегкою справою, тому дуже хочемо, щоб Hyenas потрапила до рук найважливіших критиків — вас», — прокоментували розробники анонс.

DNF Duel

Герой Lost Warrior приєднався до списку персонажів файтингу DNF Duel

Roller Champions

Мультиплеєрна аркада Roller Champions стала доступною в Epic Games Store