Анонсували ремейк Max Payne 1 і 2 для ПК, PS5, Xbox Series X

Remedy та Rockstar Games оголосили про переробку Max Payne та Max Payne 2: The Fall of Max Payne.

У несподіваному оголошенні Remedy заявила, що працюватиме з Rockstar, щоб переробити перші дві ігри Max Payne для ПК, PlayStation 5 і Xbox Series X і S. Remedy займатиметься розробкою, а Rockstar фінансуватиме проект, «який буде в лінійцы з типовою AAA-ігрою Remedy».

Ремейки Max Payne також будуть розроблені на ігровому движку Northlight від Remedy, тому самому движку, який використовувався для розробки Control і майбутньої Alan Wake 2.

Оригінальні ігри Max Payne також були результатом партнерства між Remedy та Rockstar, де Remedy займалася розробкою та видавництвом Rockstar Games. Rockstar також займався розробкою Max Payne 3.

«Ми були в захваті, коли наші давні друзі з Remedy звернулися до нас щодо переробки оригінальних ігор Max Payne», — сказав засновник Rockstar Сем Хаузер. «Ми великі шанувальники роботи, яку команда Remedy створювала протягом багатьох років, і ми не можемо дочекатися, щоб зіграти в ці нові версії».

Генеральний директор Remedy Теро Віртала додав: «Макс Пейн завжди займав особливе місце в серцях кожного в Remedy, і ми знаємо, що мільйони шанувальників у всьому світі відчувають те саме».

Віртала додав, що команда дуже рада «повернути історію, дію та атмосферу оригінальних ігор Max Payne до гравців новими способами».

Проект звучить як повний ремейк, враховуючи, що він буде розроблений на новітньому двигуні Remedy, і він матиме відповідний бюджет AAA. Захоплююче уявити оригінальні ігри Max Payne, створені з використанням того самого двигуна, що й Control і Alan Wake 2.

Останнім часом Remedy успішно виступає з переможцем Гра року 2019 Control і новим партнерством з Epic Games для Alan Wake 2. Тепер Remedy повернеться до іншої улюбленої франшизи з ремейками Max Payne.

Поділитися:
Якщо ви шукаєте ігри для слабких ПК, то ця добірка саме для вас. У ній ви знайдете 5 страшних хорор-ігор, які мають непогану графіку.

Хорор-ігри для слабких ПК та ноутбуків

Якщо Hogwarts Legacy випустить як хмарну версію, ми маємо отримати майже такий же досвід, як і інші консолі. Щоправда, потрібне постійне підключення до Інтернету.

Hogwarts Legacy підтверджено для Nintendo Switch