Assassin’s Creed Valhalla завершить свою історію останнім доповненням

Під час святкування 15-річчя Assassin’s Creed компанія Ubisoft повідомила, що Assassin’s Creed Valhalla завершить свої безкоштовні доповнення наприкінці цього року. Шанувальники можуть з нетерпінням чекати на «останній епізод історії Ейвора» в останньому безкоштовному розділі, в якому, імовірно, буде розказано про те, як скандинавська героїня (або герой) зупинилася у Вінланді.

До кінця цього літа з’явиться новий ігровий режим roguelite у Ніфльхеймі під назвою The Forgotten Saga, а цієї осені з’явиться останній набір сховищ випробувань, щоб завершити загадку гри Tombs of the Fallen. І, звичайно, сезонні ігрові фестивалі. Весь цей контент надається безкоштовно.

Крім того, в рамках програми Discover Age, в рамках якої користувачі можуть досліджувати історично створені світи франшизи, сьогодні на всіх платформах було випущено окрему версію Discovery Tour Viking Age. Ubisoft також співпрацює з Університетом Макгілла в Канаді для створення навчальних посібників, щоб краще завантажити студентів та співробітників у ці епохи, включаючи епохи Великих географічних відкриттів Стародавнього Єгипту та Стародавньої Греції.

Зрештою, майбутнє франшизи буде розкрито у вересні під час спеціального заходу.

Starfield

У Starfield буде найбільше місто, коли-небудь створене Bethesda

Cyberpunk 2077

Акції розробників Cyberpunk 2077 впали до мінімумів 2018 року