Бен Аффлек повернувся Бетменом у новому фільмі DC

Стало офіційно відомо, що актор Бен Аффлек (Ben Affleck), який виконав роль Бетмена у фільмі «Ліга справедливості Зака ​​Снайдера» та «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості» від DC, повернувся ще в одному фільмі, крім «Флеша».

Передбачалося, що Бен Аффлек востаннє в ролі Бетмена з’явиться в бойовику «Флеш» від DC. Про це говорив актор. Однак, схоже, що плани у Бена Аффлека змінилися, оскільки тепер він з’явиться ще й у фільмі «Аквамен 2». Про це розповів виконавець головної ролі Аквамена Джейсон Момоа (Jason Momoa). У себе в соціальній мережі Момоа опублікував пару фотографій, на яких він зображений разом із Беном Аффлеком. Варто зазначити, що Аффлек має ту саму стрижку і той самий костюм, з якими він грав роль Брюса Уейна.

Крім фотографій Джейсон Момоа також виклав відео, записане на студії Warner Bros. Спочатку виконавець ролі Аквамена у фільмі «Аквамен і втрачене царство» розмовляє з туристами, які проїжджають повз. Потім він іде до трейлера, заходить у нього і показує Бена Аффлека, що сидить там, але швидко виходить. «Ну, ми намагалися тримати це в секреті», — говорить на відео Джейсон Момоа. Крім того, у коментарі до свого ролика актор написав: «Воз’єдналися Брюса та Артура. Люблю тебе і сумую за тобою, Бене».

Фільм «Аквамен та втрачене царство» («Аквамен 2»), в якому з’явиться Бетмен Бена Аффлека, виходить 16 березня 2023 року. Потім Аффлек з’явиться в тому ж образі у фільмі «Флеш», який має вийти 22 червня 2023 року.

Поділитися:

«Форсаж 10»: сестра Пола Уокера засвітилася на нових кадрах

Безкоштовна MMORPG Tian Xia 3 (天下3) дуже скоро вийде в Steam, але буде доступна тільки китайською. Реліз на платформі Valve відбудеться 21 грудня 2022 року.

Сторінка безкоштовної китайської MMORPG Tian Xia 3 з’явилася у Steam