Bethesda відмовиться від лаунчеру та перенесе всі ігри до Steam

Програма запуску Bethesda.net, яка з 2016 року є місцем, де гравці можуть купувати та запускати ігри, створені видавцем, незабаром завершить свою роботу. Bethesda оголосила у вівторок, що лаунчер буде закрито наприкінці цього року після процесу, який розпочнеться на початку квітня. У гравців буде багато можливостей перенести свої ігри та засоби до Steam, а також багато зі своїх збережень.

Міграція в Steam буде включати ігрову бібліотеку фанатів і гаманець, тому нічого не повинно бути втрачено з виходом на пенсію програми запуску. Облікові записи гравців Bethesda.net залишаться активними; у деяких іграх, як і раніше, може знадобитися вхід до системи для збереження файлів, внутрішньоігрової косметики або доступу до бібліотеки модів.

Хоча процес перенесення ігор Bethesda в Steam починається на початку квітня, сам лаунчер більше не запускатиме ігри у травні. Гравці збережуть доступ до цих ігор і зможуть перенести їх у будь-який час; у них просто не можна буде грати через програму запуску.

Новий пост Bethesda включає більш докладний FAQ, у тому числі спеціальний для Fallout 76. Що стосується іншої великої гри з живим сервісом видавця, в повідомленні говориться, що «The Elder Scrolls Online не торкнулися цієї зміни».

Поділитися:
Black Desert

Pearl Abyss став єдиним видавцем MMORPG Black Desert

XEL

XEL — гра в дусі The Legend of Zelda