Blizzard планує придбати авторів Spellbreak для World of Warcraft

Blizzard Entertainment оголосила, що планує придбати творця королівської битви Spellbreak, студію Proletariat, а потім відправити персонал працювати над MMORPG World of Warcraft.

За угодою бостонський Proletariat стане частиною Blizzard, а його команда зі 100 осіб почне працювати над World of Warcraft, включаючи розширення Dragonflight, яке вийде наприкінці цього року. Також варто зазначити, що цей крок – найбільше придбання, яке компанія Blizzard зробила за останнє десятиліття.

«Ми ставимо гравців на перше місце у всьому, що ми робимо, і докладаємо всіх зусиль, щоб виправдати і перевершити їхні очікування, — сказав Майк Ібарра, президент Blizzard Entertainment, у заяві. — Найважливішою частиною турботи про гравців є турбота про наші команди: ми маємо переконатися, що у нас є ресурси для створення ігор і вони сподобаються нашим співтовариствам, і водночас ми маємо надати нашим командам можливість дослідити ще більше творчих можливостей у своїх проектах. Proletariat ідеально підходить для підтримки місії Blizzard щодо більш частого надання високоякісного контенту нашим гравцям».

Нагадаємо, що незабаром фентезійна «Королівська битва» Spellbreak буде закрита. Цілком можливо, Blizzard вже вплинула на студію.

Поділитися:
Genshin Impact

Дата презентації оновлення 2.8 для Genshin Impact

Ready Or Not

Свіжий трейлер на честь виходу масштабного оновлення для шутера Ready Or Not