Call of Duty Warzone відбиратиме зброю у шахраїв у середині гри

Програмне забезпечення для боротьби з шахрайством у Call of Duty: Warzone, як ми сподіваємося, обмежить кількість шахраїв, які псують всім веселощі: у шахраїв будуть забирати зброю в середині гри.

Activision повідомила, що розглядає поточну ситуацію з чітерами Warzone та новою системою захисту від чітів Ricochet. У статті розробники Ricochet пояснюють, що боротьба з шахрайством у Warzone схожа на гру в кішки-мишки: оскільки рішення для боротьби з шахрайством виявляються та впроваджуються, шахраї вже працюють над новими способами обійти ці обмеження.

Тим не менш, існує ряд практик пом’якшення наслідків, які дозволяють виявленим шахраям залишатися в грі достатньо часу, щоб проаналізувати свою поведінку, а також мінімізувати вплив своїх дій на інших гравців. По суті, це спосіб якомога більше роздратувати шахраїв, поки розробники античітів спостерігають за ними та знаходять нові способи їх зловити.

Наприклад, «щит від пошкоджень» не дозволяє шахраям завдати критичної шкоди іншим гравцям, таким чином дозволяючи гравцям, які дотримуються правил, ідентифікувати шахраїв і повідомити про них або, що ще краще, зняти відео докази їхнього злочину та збентеженої реакції. Інша існуюча техніка робить усіх гравців невидимими для виявлених шахраїв, залишаючи їх розгубленими та безпорадними.

Найновіша стратегія від Ricochet — просто відібрати у шахраїв зброю, включаючи кулаки. Таким чином, якщо ви бачите, як гравець махає руками, але не завдає ніякої шкоди, ви знаєте, що, ймовірно, маєте справу з недобрим чітером.

Forza

Forza 8 буде більш фотореалістичним, ніж будь-коли раніше

Dota 2

Новий патч для Dota 2 зламав гру