Capcom збирається розвиватися 10 років поспіль

Створена в 1979 році Capcom — це видавець із бібліотекою франшиз і талісманів, яка, можливо, конкурує з Nintendo. З такими серіями, як Mega Man, Resident Evil, Monster Hunter і Street Fighter, Capcom закріпилася як основний продукт індустрії відеоігор. За останні десять років компанії вдалося опинитися в стані майже постійного зростання.

На початку 2010-х років Capcom запровадив кілька неймовірних тактик за допомогою DLC. Кілька ігор того періоду, як-от Resident Evil 6 і DMC: Devil May Cry, не були добре сприйняті критиками, але все одно добре продавалися для компанії. Це був період, коли видавець почав переживати послідовні роки зростання, і з часом ігри почали вдосконалюватися та приносити ще більше грошей компанії. Такі ігри, як Resident Evil 7: Biohazard і Devil May Cry 5, наприклад, були добре сприйняті геймерами та критиками та дуже гарно продавалися для видавця. Нові версії Resident Evil 2 і Resident Evil 3 також показали відносно непогані результати, оскільки Resident Evilримейки часто називають золотим стандартом для римейків

Схоже, що всі ці зусилля окупаються, оскільки наразі Capcom очікує, що 2022 рік стане для неї десятим роком зростання поспіль, незважаючи на деякі ранні проблеми. Станом на 30 червня продажі Capcom впали на 47,9%, а її операційний дохід – на 48,9%. Однак Capcom пояснила це минулорічним випуском Resident Evil 8: Village та її масовими продажами, оскільки компанія ще не випустила головного релізу за той же період 2022 року.

Незважаючи на це падіння продажів, Capcom наразі очікує завершити продажі до кінця фінансового року, зосередившись на випусках основних ігор, а також на цифрових продажах. Також очікується, що майбутній ремейк Resident Evil 4 вийде за тиждень до кінця 2022 фінансового року. DLC Resident Evil 8 The Winters Expansion разом із Gold Edition гри, ймовірно, підвищать загальний дохід компанії у 2022 році, утримуючи її на шляху її десятого року зростання.

Важко розглядати цю конкретну новину як щось інше, крім хорошої, на даний момент. Хоча такі компанії, як Activision, бачили, як працівники створювали профспілки через нібито погані умови праці, Capcom, схоже, уникав цих історій. Насправді компанія також заявила, що планує надати пріоритет покращенню робочого середовища, щоб допомогти досягти своїх цілей. Це також включає плани підвищення базової зарплати японських працівників у рамках більш масштабних змін у відділах кадрів. Зовсім інше питання, чи виконає Capcom ці обіцянки чи залишиться відданою їм.

Поділитися:
Сподіваємося, майбутня гра про ніндзя від Dark Passenger принесе успіх і години розваг для геймерів у всьому світі.

Колишні розробники CD Projekt Red розробляють онлайн-гру про ніндзя

DLC «Чемпіони хаосу» стартує 23 серпня, у той самий день, коли виходить безкоштовне доповнення «Immortal Empires» для Total War: Warhammer 3

Total War: Warhammer 3 розкриває нового лорда в трейлері