«Це ж круто!»: творець Shenmue пояснив гігантських лебедів в Air Twister

Ю Судзукі, голова студії YS Net, найбільш відомий як творець пригодницької серії Shenmue. Але в його портфоліо знаходиться також серія рейкових шутерів Space Harrier. А ще тривимірний shoot’em up Air Twister, який вийшов у Apple Arcade.

У розмові з виданням Gamespot Ю Судзукі пояснив деякі дивацтво свого нового ігрового світу. Зокрема, він підтвердив, що у принцеси Арк, яка протистоїть загадковим прибульцям, цілком людське зростання. А отже, під час боїв з босами вона роз’їжджає на гігантському лебеді.

«Я просто подумав, що це буде дуже круто і мило, якщо в грі будуть різні тварини. Я був просто закоханий у ідею з рибами. Я хотів зробити основним транспортом форель, але потім подумав, що це буде трохи занадто. Так що я вибрав щось менш дивне, лебедя. Можливо, було б надто авантюрно ставити рибу до центру всього», — каже Ю Судзукі.

Судзукі стверджує, що Air Twister не є духовною спадкоємицею Space Harrier. Він завжди хотів зробити саме таку гру, але тодішній технічний рівень дозволив створити лише Space Harrier.

Поділитися:
Diablo IV

Гравець перевів 600 млн голди з WoW на мікротранзакції у Diablo Immortal

Way of the Hunter.

Симулятор полювання Way of the Hunter вийде наприкінці цього літа