Через погані фінансові показники Ubisoft глава компанії Ів Гіймо відмовився від третини своєї зарплати

Генеральний директор Ubisoft Ів Гіймо відмовиться від 30 відсотків своєї зарплати за 2022 фінансовий рік. Підтвердження прийшло з фінансового документа, присвяченого останнім фінрезультатам компанії, де наголошується, що рішення було ухвалено самим керівником.

Це особисте рішення Іва Гіймо, яке він прийняв з огляду на те, що компанія не досягла фінансових цілей, про які вона публічно повідомляла інвесторам.

Таким чином, Гіймо отримає зарплату у розмірі 624 824 євро, що, як і раніше, є значною сумою, але набагато менше, ніж 1,03 млн євро, зароблені роком раніше. Представник Ubisoft дав більш детальну інформацію про це рішення генерального директора, пояснивши, що «це особистий вибір Іва Гіймо, зроблений з урахуванням того, що компанія не досягла фінансових цілей, які раніше були доведені до інвесторів».

Після розслідування звинувачень у внутрішніх домаганнях і зловживаннях в Ubisoft, яке призвело до відставки кількох ключових фігур, компанія також побоювалася такої шкоди для свого іміджу, що це ускладнить не тільки пошук нових співробітників, а й утримання багатьох нинішніх працівників. Однак цього, схоже, вдалося запобігти, принаймні, якщо вірити словам Гіймо на перших сторінках фінансового документа, де він повідомляє, що понад 600 людей, які раніше працювали в Ubisoft, повернулися, і вони також значно поповнили команди продюсерів та творців.

У будь-якому випадку, майбутнє ігрового гіганта продовжує обговорюватися: насправді акціонери також розглядають можливість поглинання Ubisoft після того, як сам Гіймо не виключив такої можливості апріорі.

Поділитися:
Hogwarts Legacy

У Hogwarts Legacy гравців чекає захоплюючий світ чарівництва з новими та знайомими локаціями

Dragon's Dogma 2

Відбувся анонс рольової гри Dragon’s Dogma 2 на движку RE Engine