«Чорна пантера 2: Ваканда навіки»: перший трейлер показали на Comic-Con

Кінокомпанія Marvel під час Comic-Con у Сан-Дієго показала перший офіційний трейлер фільму «Чорна пантера 2: Ваканда навіки», в якому з’явилася нова Чорна пантера замість Чедвіка Боузмана (Chadwick Boseman).

Перший трейлер фільму «Чорна пантера 2: Ваканда навіки» виявився дуже інформативним та яскравим. Ролик триває трохи більше 2 хвилин, під час яких студія Marvel показала безліч цікавих кадрів. Було, наприклад, офіційно показано нову Чорну пантеру, яка прийде на зміну Чедвіку Боузману — минулому виконавцю цієї ролі. Актор помер у 2020 році від раку товстої кишки. Нову Чорну пантеру показали наприкінці трейлера «Чорна пантера 2: Ваканда навіки» і лише на кілька секунд. Тому поки що неясно, хто саме з акторів є виконавцем цієї ролі. Однак, можна відзначити інший момент із трейлера. В одному кадрі показують М’Баку у виконанні Вінстона Дьюка (Winston Duke), який дивиться нагору. Якщо придивитися, то можна побачити, що він одягнений у броню, дуже схожу на мантію Чорної пантери.

Ще в трейлері фільму «Чорна пантера 2: Ваканда навіки» показали Немора, роль якого, як і стверджували інсайдери, виконав актор Теноч Уерта (Tenoch Huerta). Основною темою другої частини стане протистояння народу Ваканди проти народу Атлантиди, який очолює саме Немор. У трейлері навіть показали деякі зіткнення між двома цими народами. Крім того, показали у ролику і Шурі, яка, за чутками, має стати новою Чорною пантерою. Однак офіційно поки не оголошено, хто саме приміряє на себе мантію цього супергероя.

Вихід фільму «Чорна пантера 2: Ваканда навіки» заплановано на 9 жовтня 2022 року. Картина стане завершенням 4-ї фази Marvel. Головні ролі в «Чорна пантера 2: Ваканда навіки» зіграли наступні актори: Летішіа Райт (Letitia Wright), Мартін Фріман (Martin Freeman), Лупіта Ніонго (Lupita Nyong’o), Данай Гуріра (Danai Gurira), Теноч Уерта та Вінстон. У режисерське крісло повернувся Раян Куглер (Ryan Coogler).

Поділитися:
Вихід фільму "Блейд" тепер запланований на 3 листопада 2023 року. Головну роль виконує Махершала Алі.

Marvel розкрили нового «Блейда»

Блокчейн-версія Action RPG Kritika отримала перше велике оновлення та вийшла у Steam . Щоправда, на платформі Valve всі елементи з NFT було прибрано і проект недоступний у нашому регіоні.

Kritika Global вийшла у Steam і отримала перше велике оновлення