Clockwork Labs залучила 22 мільйони доларів для розробки MMORPG BitCraft

В рамках інвестиційної серії А, компанія Clockwork Labs залучила 22 мільйони доларів для розробки MMORPG BitCraft, що стало безперечно приємною новиною. Гроші будуть використані для найму додаткових співробітників та відпрацювання «нової, неоголошеної технології баз даних, яка стане основою гри».

Clockwork Labs була заснована декількома досвідченними інженерами в галузі комп’ютерних наук, які вирішили найняти розробників та зайнятися виробництвом ігор. Як було оголошено раніше, крім самої BitCraft, автори шукають підтримки своєї технології баз даних і сподіваються зрештою виділити та продавати її як окремий продукт, крім гри.

Bitcraft — це MMORPG з елементами пісочниці, де гравці можуть взаємодіяти один з одним заради відродження стародавньої цивілізації. Розробники обіцяють приділити особливу увагу навичкам, будівництву, ремеслу, сільському господарству, торгівлі та дослідженням, надавши користувачам доступ до численних можливостей. Поки що дати виходу у проекту немає, але цього року відбудеться друге альфа-тестування.

Frozenheim

Містобудівний симулятор Frozenheim дістався релізу в Steam

Final Fantasy VII Rebirth

Final Fantasy VII Rebirth показали під час трансляції 25-ї річниці