Diablo Immortal вимагає понад 500 000 доларів для максимального персонажа

Diablo Immortal — це одна з найбільш суперечливих відеоігор, випущених в історії індустрії. До цього було випущено багато ігор, які використовували суперечливі стратегії мікротранзакцій, щоб змусити гравців інвестувати гроші, але Diablo Immortal вивів їх на непомірний рівень.

Системи в грі настільки погані, що Diablo Immortal порівнюють з іншими кошмарами мікротранзакцій, такими як FIFA Ultimate Team або Star Wars Battlefront 2. Самі системи не становлять проблеми, за винятком того, що деякі з них потребують надзвичайно багато часу без грошей, а з грошима вони потенційно вимагають тисячі доларів.

Мабуть, найекстремальнішою з них є система дорогоцінних каменів у Diablo Immortal. Зокрема, щоб отримати 5-зірковий дорогоцінний камінь у грі. Якщо не пощастити, гравцеві, як стверджується, потрібно в середньому понад 16 000 доларів, щоб отримати 5-зірковий дорогоцінний камінь, і вважалося, що кожен персонаж може володіти шістьма 5-зірковим камінням одночасно. Ігровий автомат Diablo Immortal з дорогоцінним камінням може бути використаний гравцями, щоб підрахувати загальну суму. Однак один гравець нещодавно виявив, що система дорогоцінних каменів у грі насправді набагато глибша, і тому може збільшити суму грошей, необхідну для максимального збільшення персонажа, на сотні тисяч доларів.

It takes over 540,000$ to max out your Diablo immortal character, not 100,000$ from gaming

Користувач Reddit ShiftYourCarcass опублікував довгий допис, у якому описав, як гравців обдурили, що і без того нищівна цифра в 100 000 доларів потрібна для повного використання шести легендарних дорогоцінних каменів персонажа. Насправді ShiftYourCarcass вважає, що справжня цифра перевищує 540 000 доларів, і, на їхню думку, це досить щасливе число. Це пов’язано з відкриттям до 36 можливих 5-зіркових слотів для дорогоцінних каменів, які можна розблокувати за допомогою програми Awakening, яка створює більше слотів після максимального використання шести 5-зіркових дорогоцінних каменів. ShiftYourCarcass справді вірить, що невдачливій людині може легко знадобитися 1 мільйон доларів, щоб повністю розвинути персонажа.

Через поєднання розчарування та роздратування користувачі Reddit заповнили тему жартами про неймовірно низькі оцінки Diablo Immortal. Один користувач пожартував, що вони не можуть дочекатися, коли приховану механіку розблокують після 36 місць дорогоцінних каменів. Ще один коментатор запропонував гравцям Diablo Immortal вибір: максимально використати персонажа або купити будинок.

Зайве говорити, що Blizzard і Diablo Immortal турбують багатьох гравців, а також геймерів загалом. Враховуючи, що це може бути найбільш кричущим прикладом корпоративної жадібності в ігровій індустрії на сьогоднішній день, таке розчарування є невиправданим, особливо якщо це тенденція, яку індустрія планує дотримуватися в найближчі роки.

Поділитися:
Hogwarts Legacy

У мережу випадково злили передбачувану дату виходу Hogwarts Legacy

Genshin Impact

Дата презентації оновлення 2.8 для Genshin Impact