Доступна реєстрація в бета-версії Diablo IV

Тепер ви можете зареєструватися в бета-версії Diablo IV на офіційному веб-сайті гри. Зараз на веб-сторінці є лише бета-версія для PS5, Xbox Series X|S та ПК, хоча було оголошено, що гра також вийде на PS4 та Xbox One.

Ви можете попередньо зареєструватися на веб- сайті Diablo IV з можливістю зробити це внизу сторінки. Не зважаючи на це, реєстрація не гарантує доступу до бета-версії. Blizzard не оголосила, коли відбудеться бета-версія Diablo IV, і наразі у гри немає дати виходу, хоча бета-тест свідчить про найближчу дату.

Веб-сайт не запитує бажану платформу під час реєстрації, і для реєстрації вам потрібно лише мати обліковий запис Battle.net. Diablo IV і Overwatch 2 були відкладені Blizzard ще в листопаді, і жодна з них, ймовірно, не буде випущена до квітня 2023 року.

Diablo IV — це остання головна гра в RPG, яка розробляється, оскільки Blizzard розглядає судові процеси щодо звинувачень у сексуальних домаганнях та токсичному робочому місці. Activision Blizzard також знаходиться в процесі придбання Microsoft, і, як очікується, угода буде закрита до червня 2023 року.

Just Cause

У розробці новий Just Cause

Monster Hunter Rise: Sunbreak

Найбільші ігри, які вийдуть у червні