Dragon’s Dogma досягає найбільшої кількості одночасних гравців за 6 років

Dragon’s Dogma переживає новий сплеск гравців, оскільки RPG досягла нового піку кількості одночасних гравців — 6582 протягом останніх 24 годин. Це найвищий показник, якого досягла гра з січня 2016 року, що було більше шести років тому.

Dragon’s Dogma навіть вдалося повернутися до 50 найпопулярніших ігор Steam в розпродажу і попередніх замовленнях, завдяки значній знижці а 84%.

Версія призначена для Dark Arisen Dragon’s Dogma, який включає в себе вміст розширення та кілька змін у ігровому процесі. Цей сплеск популярності також, ймовірно, завдяки тому, що Capcom оголосила про Dragon’s Dogma 2 минулого тижня під час десятої річниці оригінальної гри.

За словами режисера Хідеакі Іцуно і Capcom, гра знаходиться в розробці і працюватиме на движку RE Engine, який використовувався для рімейків Resident Evil, Devil May Cry 5 і майбутньої Street Fighter 6.

Дайго Ікено та Кенічі Сузукі, які працювали над першою Dragon’s Dogma, повернулися для продовження, і Capcom додала, що розробники «з радістю поділяться більш детальною інформацією в майбутньому».

The Texas Chain Saw Massacre

Кров і крики у новому трейлері The Texas Chain Saw Massacre

Elden Ring

Тексти пісень Elden Ring – це комп’ютерна нісенітниця