EA повертається до ігор «Володар кілець»

Electronic Arts повертається до бізнесу відеоігор «Володар кілець», оголошуючи про партнерство з Middle-earth Enterprises для нової мобільної гри.

Студія EA Capital Games розробляє безкоштовну гру під назвою The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth. Ця рольова гра має на меті запропонувати «стратегічний, соціально-конкурентний досвід».

Е. А. повертається в Середзем’я

Керівник EA Mobile Малачі Бойл заявив, що Heroes of Middle-earth включатиме «високоякісну графіку, кінематографічну анімацію та стилізоване мистецтво». У грі будуть представлені улюблені фанатами персонажі «Володар перснів» та «Хоббіт», повідомила EA, хоча жодна з них не є названо.

Виконавчий директор Middle-earth Enterprises Фредріка Дротос сказала: «Ми раді знову працювати з EA, на цей раз, щоб створити мобільну гру, натхненну виключно Середзем’ям…»

У минулому EA створила багато ігор «Володар кілець». Компанія також розробила ігри для прив’язки до фільмів, випущені приблизно за часів «Дві вежі» та «Повернення короля» на початку 2000-х років.

Про нове партнерство EA з Middle-earth Enterprises було оголошено незабаром після того, як стало відомо, що материнська компанія Middle-earth Enterprises Saul Zentz Co. проводить аукціон на права на відеоігри для Володаря кілець. Схоже, EA була в числі успішних учасників, хоча, можливо, ця угода передує аукціонному процесу.

У будь-якому випадку, Heroes of Middle-earth — це покрокова гра з елементами розповіді, «глибокими» системами збирання та «широким списком» персонажів із «Володаря кілець» та «Хоббіта».

«Гравці борються через культові історії зі світу Толкіна та беруть участь у боротьбі з великими злом Середзем’я», – йдеться у повідомленні EA.

Цього літа розпочнеться обмежене регіональне бета-тестування для Heroes of Middle-earth.

Heroes of Middle-earth — не єдина нова гра «Володар кілець», яка буде створена. Daedalic розробляє гру, орієнтовану на Голлума, яка буде випущена цього року. Крім того, багаторічна MMO The Lord of the Rings Online все ще продовжує розвиватися, нещодавно досягнувши найвищої кількості гравців за останні 10 років, зокрема завдяки своїй 15-й річниці.

У New World стартувала тимчасова подія з подвоєним досвідом для зброї

Space Beast Terror Fright

Клаустрофобний кооперативний шутер Space Beast Terror Fright вийшов із раннього доступу