Fallout 5 підтверджено Bethesda, але чекати доведеться довго

Хоча голова Bethesda Game Studios Тодд Ховард зайнятий останніми штрихами майбутньої науково-фантастичної рольової гри Starfield до її виходу в 2023 році, а потім перейде до довгоочікуваної The Elder Scrolls 6, розробник уже дивиться у віддалене майбутнє. Під час інтерв’ю з IGN, щоб надолужити розкриття ігрового процесу Starfield, Говард підтвердив, що студія перейде до Fallout 5 після завершення наступного візиту до Тамріеля.

«Так, Elder Scrolls 6 знаходиться на стадії попереднього виробництва, і, ви знаєте, ми збираємося робити Fallout 5 після цього, тому наш список досить заповнений на деякий час», — розповів він виданню. — «У нас є інші проекти, які ми також час від часу розглядаємо».

Ця новина не повинна стати надто несподіванкою для студії, яка з 2008 року традиційно випускає нову гру Fallout після частини Elder Scrolls. Але все одно приємно чути, що Bethesda Game Studios не відкладе Fallout найближчим часом, оскільки тепер у нього є нова IP-адреса для гри в Starfield. Тим не менш, оскільки до випуску The Elder Scrolls 6 залишилося кілька років, очікування Fallout 5 може бути особливо довгим. На щастя, у студії є інші речі Fallout, такі як розширення The Pitt, яке вийде до Fallout 76, онлайн-гра з живим сервісом.

Також на Amazon Prime Video готується новий телесеріал Fallout від творців Westworld. Незважаючи на те, що дата виходу серіалу в прямому ефірі ще не визначена, ми можемо побачити цю адаптацію вже наступного року. У серіалі зіграла Елла Пурнелл (Жовті жакети), а також Уолтон Гоггінс (Огидна вісімка) також приєднався до акторського складу. Згідно з Variety, Гоггінс грає упиря, персонажа, який був «жахливо спотворений через вплив радіації».

Останньою частиною основної серії однокористувацьких рольових ігор була Fallout 4, яка вийшла в 2015 році. Незважаючи на те, що вона досить щільно трималася основи, закладеної Fallout 3 2008 року , першою частиною серії з 3D-графікою, продовження представило нову механіку створення бази та виготовлення, яка викликала розбіжності серед гравців. Fallout 76 зробив ще більший акцент на цих системах, а також додав більше геймплея виживання. Додаток останньої гри до багатокористувацької онлайн-ігри також дозволяє вам відправитися в постапокаліптичну відпустку з друзями.

Поділитися:
ігри для слабких пк SAINTS ROW: THE THIRD

Найкращі ігри для слабких ПК

Starfield

Чи будуть 1000 планет Starfield створені процедурно?