Фанати The Last Of Us обговорюють графіку PS5 Remake

Новини про римейк відеоігор викликають ураган дискурсій. Чи справді ця гра заслуговує на переробку? Цього тижня в центрі уваги знаходиться The Last of Us, оскільки шанувальники сперечаються, чи виглядає нова графіка краще, ніж в оригіналі.

Нова гра The Last Of Us Part I є повним римейком The Last of Us, основоположного апокаліптичного екшену Naughty Dog для PlayStation 3.

Коли The Last of Us вийшов у 2013 році, вона вважалася кращим представником графічної точності для своєї епохи. Ремастерована версія для PlayStation 4, випущена в 2014 році, виглядає ще краще. Ви можете стверджувати, що, принаймні в епоху зниження віддачі від графічної точності, The Last of Us Remastered вже є досить сучасною грою.

Дві сторони дебатів навколо візуальних зображень The Last of Us Part I можна чітко підсумувати цими двома заявами у Twitter :

  • «Оригінал виглядає не набагато краще, ніж ремастер», — написала одна людина.
  • «Різниця неймовірна», — написала інша.

Зараз Twitter переповнений зображеннями, що порівнюють The Last of Us Part I з його попередниками. Інші використовують ремастер як базову точку, що виглядає як порівняння дуже гарної гри з дуже гарною грою.

Але не всі в захваті від нової графіки. Так деякі пишуть, що Джоел, головний герой, виглядає більш втомленим у римейку, що більше нагадує його модель персонажа з фільму The Last of Us Part II 2020 року, подія якого відбувається через кілька років після подій першої гри.

Інші безпідставно стверджують, що римейк — це не пристрасть Naughty Dog, а частина маркетингу Sony для майбутньої телевізійної адаптації.

The Last of Us Part I зараз входить до цінової категорії, яка незабаром стане стандартною для ігор наступного покоління (від 70 доларів за базову до 100 доларів з доповненнями). Власники PS5, які підписалися на PS Plus, зараз можуть отримати The Last of Us: Remastered без додаткової плати. Це одна з ігор у колекції PS Plus.

Stormgate

Ветерани StarCraft 2 залишили Blizzard, щоб створити Stormgate, кооперативну RTS їхньої мрії

Skyrim Grandma Тодд Говард

«Перш ніж помру»: «бабуся Skyrim» просить творців «Elder Scrolls» поквапиться з продовженням