Fifa 23 вперше додасть жіночий клубний футбол

Electronic Arts оголосила про включення жіночих клубних футбольних команд у Fifa 23 – вперше в серії.

На момент запуску буде включено лише дві ліги: Жіноча Суперліга Англії та Французький дивізіон 1 Féminine. Однак EA каже, що в майбутньому планує розширити реєстр. У вівторок EA також повідомила, що вперше на обкладинці гри буде як чоловік, так і жінка, а Сем Керр із Челсі приєднається до Кіліана Мбаппе з ПСЖ. У Fifa 23 також буде показано ЧС серед чоловіків у Катарі 2022 та Чемпіонат світу серед жінок у Австралії та Новій Зеландії 2023.

У 2015 році EA вперше додала жіночий футбол до своєї серії, яка продала 325 мільйонів гравців, у Fifa 16. Однак у цій грі було лише кілька міжнародних команд. Минулорічна Fifa 22 мала список до 17 міжнародних команд, а також дозволила користувачам створити жіночого гравця для режиму Pro Clubs у грі. Однак обмежені положення щодо жіночої гри призвели до критики, що включення є лише рекламним заходом.

Зі зростанням популярності жіночої гри, яку підвищив поточний турнір Євро-2022, імператив зростає.

«Ми прагнемо створити рівноправний досвід і прагнемо сприяти розвитку жіночого футболу», — сказав продюсер Fifa 23 Метт Лафреньєр.

Компанія заявляє, що протягом наступних місяців розповість більше про гру жіночих клубів, включаючи додавання нових ліг. Було підтверджено, що гравцям фіксували рух, щоб забезпечити автентичну анімацію, і що жіночі матчі виграють від нової ігрової технології Hypermotion 2, яка застосовує машинне навчання до даних, що фіксуються, для створення нових, реалістичних рухів гравців на льоту.

Electronic Arts — не єдиний видавець, який визнає зростаючий вплив жіночого спорту. Раніше цього місяця 2K Games анонсувала нову частину своєї серії симуляторів NBA 2K, NBA2k23 WNBA Edition, зосереджену на жіночій грі, а Sports Interactive тепер включає жіночі ліги в бестселер серії Football Manager.

Fifa 23 стане останньою грою в 30-річній серії Fifa, розробленій EA. У травні стало відомо, що видавець втратить ліцензію через розбіжності щодо вартості та ексклюзивності. Тепер Fifa розширить свою ліцензію на відеоігри для низки різних виробників ігор.

Поділитися:
Це не перший випадок, коли шанувальники War Thunder розкривають військові секрети

Китайські військові секрети просочилися на форуми відеоігор War Thunder

Під час San Diego Comic Con Warner Bros. пояснила, що Бетмен точно мертвий у майбутній грі Gotham Knights, на випадок, якщо є якісь сумніви.

Так, Бетмен насправді мертвий у Gotham Knights