Final Fantasy VII Rebirth показали під час трансляції 25-ї річниці

Square Enix показала трейлер, який демонструє довгоочікуване продовження Final Fantasy VII Remake під час прямої трансляції Final Fantasy VII 25th Anniversary Celebration. Як повідомляє Washingtonpost, назва продовження — Final Fantasy VII Rebirth.

У трейлері, показаному під час трансляції, який супроводжувався затримкою та проблемами з буферизацією, ми побачили оновлену графіку для знайомих сцен, включаючи флешбек Клауда про Нібельхейм, де він перетнув гігантську гору разом зі своїм майбутнім ворогом Сефіротом. Незважаючи на те, що ігрового процесу було мало, а бій не показали, пряма трансляція підтвердила, що третя гра вийде після «Відродження», продовживши історію рімейку Final Fantasy VII.

Square Enix також повідомила, що ще одна історія Final Fantasy VII отримає рімейк: «Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion», додаткова назва на PSP, у якій головну роль зіграв другорядний персонаж Зак Феєр. Ігровий процес виглядає дуже схожим на його портативний аналог.

Під час трансляції були зроблені й інші важливі оголошення. «Final Fantasy VII Remake: Intergrade», DLC за участю ніндзя Юффі Кісарагі, вийде в Steam 17 червня і буде сумісний з портативною консоллю Steam.

Хоча і «Rebirth», і «Crisis Core», схоже, знаходяться в стадії розробки, конкретна дата випуску жодного з них не названа. Final Fantasy VII Rebirth має вийти взимку 2023 року, а Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion — взимку 2022 року.

BitCraft

Clockwork Labs залучила 22 мільйони доларів для розробки MMORPG BitCraft

Forza

Forza 8 буде більш фотореалістичним, ніж будь-коли раніше