«Форсаж 10»: сестра Пола Уокера засвітилася на нових кадрах

У мережі з’явилися нові кадри очікуваного багатьма глядачами бойовиком «Форсаж 10», на яких показали нову героїню, яка, як передбачається, може бути сестрою героя Пола Уокера (Paul Walker).

Зйомки фільму «Форсаж 10» тривають у розпалі. У мережі постійно з’являються нові кадри з різними героями фільму, у тому числі й новими. Цього разу кадрами зі зйомок поділилася акторка Брі Ларсон (Brie Larson), відома за роллю Капітан Марвел у фільмі «Месники: Фінал». За чутками, Ларсон грає сестру персонажа Брайана О’Коннора, роль якого виконував Пол Уокер, який загинув у 2013 році. Що стосується закадрових знімків, то на них зображена сама Брі Ларсон, яка сидить на землі і показує великий палець вгору.

"Форсаж 10" сестра Пола Уокера засвітилася на нових кадрах

Автори фільму «Форсаж 10» поки що не розкривали, яка саме роль дісталася зірці «Месники: Фінал» від Marvel. Однак у фанатів вже є одна теорія, згідно з якою Брі Ларсон виконує роль сестри Брайана О’Коннора. При цьому головна зірка фільму «Форсажу 10» актор Він Дізель (Vin Diesel) раніше натякав на те, що Ларсон дісталася одна з головних ролей, а не другорядна. Шанувальники сподіваються саме на сестру Брайана О’Коннора. При цьому фанати хотіли б побачити і повернення самого Браяна, якого могли б показати хоча б у вигляді камео.

«Форсаж 10» виходить 17 травня 2023 року. Головні ролі зіграли: Він Дізель, Брі Ларсон, Джейсон Момоа (Jason Momoa), Шарліз Терон (Charlize Theron), Майкл Рукер (Michael Rooker), Скотт Іствуд (Scott Eastwood), Мішель Родрігес (Jiord Rodriguez), Джорд ) та інші.

Поділитися:
Компанія Marvel готується до прем'єри нового багатосерійного фільму «Жінка-Халк: Адвокат» (She-Hulk: Attorney at Law), який стане частиною кіновсесвіту.

Одразу два Халка показали у новому фільмі Marvel

Фільм «Аквамен та втрачене царство» («Аквамен 2»), в якому з'явиться Бетмен Бена Аффлека, виходить 16 березня 2023 року. Потім Аффлек з'явиться в тому ж образі у фільмі «Флеш», який має вийти 22 червня 2023 року.

Бен Аффлек повернувся Бетменом у новому фільмі DC