Fortnite тестує розумний спосіб допомогти вам знайти товаришів по команді

У Fortnite можна грати з друзями легко, але зустрічатися з випадковими гравцями — це ще більше. У деяких рандомізованих групах координація будь-якої ефективної стратегії може бути складною справою, особливо якщо деякі члени команди хочуть кинутися в бій, а інші воліють грати повільно. Щоб допомогти вам знайти кращих товаришів по команді, розробник Fortnite Epic Games тестує нові соціальні теги для профілів, за допомогою яких ви можете вказати, як вам подобається грати, і їх можна використовувати, щоб підібрати вас до інших гравців-однодумців.

Відповідно до публікації в блозі, теги включатимуть такі речі, як ваші улюблені ігрові режими та те, чи хочете ви використовувати мікрофон чи ні. Якщо ви додали принаймні один соціальний тег, ви зможете надсилати та отримувати запрошення на команду від людей із відповідними тегами, які перебувають у вашому регіоні сервера, використовуючи новий розділ «Пошук команди» в меню бічної панелі. Ви можете ввімкнути або вимкнути функцію, тож якщо ви не хочете отримувати запрошення від інших гравців на основі ваших тегів, просто вимкніть її.

Можливо, у вас ще немає соціальних тегів і функцій Looking For Party, оскільки вони зараз тестуються.

«Ці функції будуть поступово розгортатися для всіх гравців із швидкістю, яка залежить від тесту», — сказав Epic.

Раніше в червні Epic запустила останній сезон Fortnite, і вся справа в емоціях. Дарт Вейдер — це скін, який можна розблокувати для бойової перепустки цього сезону, і в рамках останнього оновлення ви можете битися з ним на острові Fortnite, щоб отримати метальний світловий меч.

Поділитися:
Final Fantasy

У Final Fantasy 16 немає американської озвучки через розлючених американців

Англія Assassin's Creed Valhalla була розроблена як пост-апокаліптичний світ

Англія Assassin’s Creed Valhalla була розроблена як пост-апокаліптичний світ