Forza 8 буде більш фотореалістичним, ніж будь-коли раніше

Forza Motosport 8 отримує ряд захоплюючих функцій, включаючи трасування променів у реальному часі та абсолютно новий режим кар’єри. Про це стало відомо під час прямої трансляції Forza Monthly, повідомляє IGN.

Інформація надана від креативного директора гри Кріса Есакі. За його словами, у грі буде повний нічний і денний цикл, а також різна погода для всіх треків. Вони будуть покращені лише за допомогою трасування променів у реальному часі гри. Ці треки, як нові, так і старі, були створені з нуля для цієї ітерації Forza.

Погодний аспект також визначатиме, як ви керуєте, впливаючи на такі речі, як зчеплення, швидкість тощо. Щоб зробити гру ще більш динамічнішою, шини в грі були радикально оновлені, включивши вісім точок контакту. За словами Есакі, шини Forza Motorsport 7 включали лише одну.

З точки зору ігрового процесу, гравці можуть очікувати абсолютно нового режиму кар’єри та багатокористувацького режиму гонок у вихідні дні з кількома кроками, які потрібно виконати, як-от тренування, відбіркові та фінальні перегони.

У трейлері були зображені приголомшливі автомобілі на гіперреалістичних трасах. Трейл також мав наголос на покращеній графікі, фізиці та знищенні транспортних засобів.

Наразі не озвучено жодної дати випуску Forza Motosport 8, окрім 2023 року.

Final Fantasy VII Rebirth

Final Fantasy VII Rebirth показали під час трансляції 25-ї річниці

Call of Duty Warzone

Call of Duty Warzone відбиратиме зброю у шахраїв у середині гри