Футуристичний Morbid Metal незабаром на ПК

Незабаром на ПК вийде екшн-гра Morbid Metal. Під час Future Games Showcase шанувальникам показали абсолютно новий погляд на назву за допомогою повнометражного ігрового трейлера, який демонструє гру від третьої особи.

У Morbid Metal гравці зможуть переміщатися між чотирма різними «задирами, що володіють лезами» в режимі реального часу та боротися з футуристичними ворожими босами на аренах, які виглядають як справжні. Кожен персонаж матиме унікальні здібності та стильні атаки, а дія дуже нагадує Devil May Cry та Nier: Automata. Є також елементи дальньої атаки, які, здається, мають механіку уповільнення в стилі Байонетти.

Steam повідомляє, що з кожним вбитим ворогом і очищенням кожного рівня гравці стануть сильнішими та відкриватимуть нові оновлення, які допоможуть їм у битві. Але, як тільки гравець помирає, весь прогрес зникає. Розробник Фелікс Шаде сказав в інтерв’ю GamesRadar, що вороги та зіткнення розроблені таким чином, щоб гравці добре використовували команду персонажів, яких вони обрали перед початком.

Гравці зможуть назавжди розблокувати та оновити персонажів щоразу, коли вони будуть битися через напівпроцедурно згенеровані рівні, щоб «зрештою розкрити таємницю цього смертоносного нового світу». У Morbid Metal також будуть представлені різноманітні рівні, де гравці зіткнуться з босами, «графікою наступного покоління» та знаннями про захоплюючий світ, у якому відбувається гра.

Фелікс Шаде ще не оголосив офіційну дату релізу Mobid Metal, але шанувальники можуть додати гру в список бажань зараз у Steam.

Monster Hunter Rise: Sunbreak

Найбільші ігри, які вийдуть у червні

Last of Us

Рімейк Last of Us вийде на ПК