Ігри на двох для ПК, які можуть розвіяти нудьгу

© Pexels

Ігри на двох — ідеальний варіант, як можна провести свій час весело та з деяким азартом. В них є дух суперництва. Кожен намагається довести, що він кращий, швидший, хитріший. Life Time склав свій власний список найкращих ігор, які можна грати вдвох.

1. JYDGE

● Платформи: PC, PS4, Xbox One
● Режими гри: на одному екрані через мережу або інтернет (2 гравці)
● Рік виходу: 2017 рік

Top-down шутер від студії, в якій вам судилося стати на бік закону та під керуванням кіборга-судді відновити справедливість в ігровому світі. Ви зможете виносити вироки одразу на місці злочину.

2. Nine Parchments

● Платформи: PC, PS4, Xbox One
● Режими гри: через мережу або інтернет (4 гравці)
● Рік виходу: 2017 рік

Це кооперативна ізометрична аркада. Вона була представлена 5 грудня 2017 року. У сюжеті гри закладено мандрівки випускників магічного університету. У їхньому навчальному будинку відбувається вибух якраз під час проведення останніх іспитів, внаслідок чого губляться 9 сувоїв з неймовірно могутніми заклинаннями. Саме на пошуки дорогоцінного зникнення вам і доведеться відправитися в особі випускника університету або випускників, тому що в грі передбачено кооператив спільного проходження, розрахований до 4-х осіб.

3. Guns Gore and Cannoli 2

● Платформи: PC, PS4, Xbox One
● Режими гри: на одному екрані (2 гравці) консоль, на одному екрані (4 гравці) ПК
● Рік виходу: 2018 рік

Це 2D-платформер від Crazy Monkey Studios, в якому вам доведеться керувати гангстером Вінні Каннолі. Гра особливо приваблива тим, що в ній є кооперативний онлайн-режим на проходження, і звичайно ж купа гармат та вибухівки. Відразу можуть грати до 4 людей.

4. Divinity Original Sin 2

● Платформи: PC, PS4
● Режими гри: на одному екрані (2 гравці) через мережу або інтернет (4 гравці)
● Рік виходу: 2017 рік

Фентезійний всесвіт Divinity знову відкрив свої обійми для геймерів. Перша частина викликала фурор. Нічого зайвого, розробники вклали мінімум коштів та отримали справжній шедевр у жанрі RPG. Divinity: Original Sin 2 покликана продовжити тріумф Larian Studios і занурити геймерів у нові авантюрні пригоди.

5. Star Wars: Battlefront

● Платформи: PC, PS4, Xbox One
● Режими гри: на одному екрані (2 особи) через мережу або інтернет
● Рік виходу: 2015 рік

Фанати «Зоряних воєн» можуть споглядати свою улюблену сагу не лише на великих та малих екранах, а й самі поринути у світ своїх улюблених героїв. Гра не повністю відповідає фільму, проте, відомі «фішки» культового фільму в грі, безсумнівно, є: крокуючий танк AT-AT, світлові мечі, солдати-штурмовики, спайдербайки та багато іншого.

6. Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2

● Платформи: PC, PS3, Xbox 360
● Режими гри: на одному екрані (2 гравці) через мережу або інтернет (4 гравці)
● Рік виходу: 2008 рік

Лихі пригоди загону спецназівців Rainbow Six в локаціях Вегаса припали до смаку багатьом. Реалістичність битв і складність гри змушують багаторазово зависати на одному і тому ж рівні, тим самим підбурюючи гравця до максимальної зосередженості та виваженості дій. У 2-й частині лінійки: Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2 немає місця помилкам та нерішучості.

7. Terminator Salvation

● Платформи: PC, PS3, Xbox 360
● Режими гри: на одному екрані (2 гравці)
● Рік виходу: 2009 рік

Приголомшливе протистояння людства проти повсталих машин продовжується. Безжальні термінатори підступні та жорстокі. Вони надто сильні. Єдиним шансом порятунку є лідер «Протистояння» – Джон Коннор. У його шкурі вам і доведеться побувати і пройти через неабиякі перестрілки з небезпечним і нещадним ворогом у грі Terminator Salvation.

8. F.E.A.R. 3

● Платформи: PC, PS3, Xbox 360
● Режими гри: на одному екрані (2 особи) через мережу та інтернет
● Рік виходу: 2011 рік

Творці F.E.A.R. у першій частині зробили, напевно, найінтригуючий сюжет серед усіх шутерів тих часів. Однак, після виходу продовження, що загальновизнано в усьому світі вважається повністю нікуди не придатним, стало очевидним, що сценаристи, мало того, що не закривали старі дірки, так ще й наробили нових. Залишалося тільки чекати і сподіватися, що третя частина врахує недоліки попередніх двох релізів і заткне всі дірки. Спроби викрутитися відразу в багатьох аспектах помітні.

9. Dynasty Warriors 8

● Платформи: PC, PS3, Xbox 360, PS4, Xbox One
● Режими гри: На одному екрані (2 особи) через мережу або інтернет
● Рік виходу: 2012 рік

Гра зі східною тематикою. Як і у всіх подібних, у неї свої знамениті серії, проекти, виходи яких чекають із нетерпінням, жанри, стилістика та типові елементи механіки. До появи інтернету, до західних гравців доходила мізерна кількість проектів, розроблених у Японії. І всі вони, як правило, були спрощені та перероблені. В принципі, і зараз, під час тотальної глобалізації та колосального розростання всесвітньої павутини, нічого не змінилося щодо поширеності відеоігор японського виробництва.

10. FireFall

● Платформи: PC
● Режими гри: через мережу та інтернет (2 особи)
● Рік виходу: 2014 рік

Справжні поціновувачі онлайн-шутерів, звичайно ж, не оминули своєю увагою таку гру, як FireFall – один із найцікавіших проектів, який пройшов річний етап тестування та з’явився у повністю доопрацьованому та боєздатному вигляді у середині літа 2014 року.

Resident Evil 2

Resident Evil 2: чим ремейк гри кращий за оригінал

10 фактов о Xbox, которые вы никогда не знали

10 фактів про Xbox, які ви ніколи не чули