Карта Безсмертних Імперій у Total War: Warhammer 3 буде вдвічі більшою за попередню

Ми довго чекали на режим Безсмертні Імперії в Total War: Warhammer 3, який повинен об’єднати землі всіх трьох стратегічних ігор Total Warhammer в одну гігантську пісочницю. Тепер Creative Assembly відкрила завісу над повною картою, і вона досить велика, щоб вимагати додавання нових морських шляхів, які дозволять арміям плавати туди і назад між її східним та західним краями.

Протягнута від льодовика Айронфрост у північно-західному кутку до Нефритового моря на південному сході, карта-пісочниця Immortal Empires включає 554 поселення і 278 стартових фракцій. Creative Assembly стверджує, що це найбільша карта з колись існуючих у грі Total War: вона майже вдвічі більша за карти Смертних Імперій, що об’єднувала території Total War: Warhammer і Total War: Warhammer 2.

Вона досить велика, щоб охопити весь відомий Старий Світ, і ви зможете використовувати нові морські шляхи для подорожей по всьому світу, коли досягнете східного та західного краю карти.

«Будь-який лорд-герой зможе переміститися в маркери морських шляхів, що дозволить йому вирушити в плавання та досягти пункту призначення, пробувши в морі кілька ходів», — пояснює Creative Assembly.

Варто зазначити, деякі області не будуть доступні на старті гри. У Безсмертних Імперіях будуть включені землі Куреш та Інд, але спочатку вони будуть недоступні. Ви також не зіткнетеся з унікальними механіками окремих карт кампанії, такими як Око Вихря з Warhammer II або вторгнення Realms of Chaos з Warhammer III.

Відкрита бета-версія Total War: Warhammer 3 Безсмертних Імперій стартує у серпні, і для участі в ній вам необхідно мати всі три ігри Total War: Warhammer в одному цифровому магазині (Steam або Epic).

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

Для Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning вийшло оновлення 1.12

Tower of Fantasy

Стартувало бета-тестування Tower of Fantasy