Китайські військові секрети просочилися на форуми відеоігор War Thunder

Шанувальник відеоігри War Thunder, безкоштовного бойового симулятора, оприлюднив секретні китайські військові документи на онлайн-форумі гри. За словами аналітиків з питань оборони, хоча деталі протитанкової зброї, про яку йде мова, були відомі раніше, це перший випадок, коли підтверджувальна документація була помічена за межами Китаю. Як ми знаємо, що документи справжні? Ну, вони зображені біля самої зброї.

Йдеться про протитанкову зброю DTC10-125, яку використовують сучасні китайські військові. Також відомий як пенетратор кінетичної енергії, його робота полягає в тому, щоб пробити метал і порушити внутрішні відсіки танка та вивести його з ладу. Таким чином, його можливості є цілком таємними, а всі деталі суворо охороняються. Принаймні так було, поки хтось на форумах War Thunder не посперечався й не потребував привести докази.

Інформацію швидко видалили з форумів, але вона все ще доступна в мережі. Polygon переглянув оригінальне зображення та може підтвердити, що це досить вичерпне фото, яке містить анотовану схему самого боєприпасу, а також його корпусу, який називається сабо.

UK Defense Journal, волонтерська організація, яка висвітлює питання, пов’язані з армією в усьому світі, повідомляє, що хоча специфікації DTC10-125 раніше були оприлюднені онлайн у багатьох місцях, цей витік, схоже, підтверджує їх офіційною урядовою документацією. Вони також стверджують, що на фото є зображення зброї великим планом, що є додатковою достовірністю її автентичності.

Це не перший випадок, коли секретна інформація про сучасні системи озброєння просочується на форуми War Thunder. У липні 2021 року стався витік деталей про британський основний бойовий танк Challenger 2, а потім у грудні відомості про французький основний бойовий танк Leclerc також потрапили в Мережу.

War Thunder — не єдина гра-симулятор, яка страждає від таких інцидентів. У 2019 році співробітник розробника симуляторів польотів Eagle Dynamics був звинувачений у змові та контрабанді за нібито спробу змусити когось у Сполучених Штатах придбати посібники для F-16 на eBay, а потім надіслати їх за кордон для аналізу.

Поділитися:
Якщо Hogwarts Legacy випустить як хмарну версію, ми маємо отримати майже такий же досвід, як і інші консолі. Щоправда, потрібне постійне підключення до Інтернету.

Hogwarts Legacy підтверджено для Nintendo Switch

Жіноча команда «Ман Сіті» — одна з жіночих команд, які будуть представлені в майбутній FIFA 23 від EA

Fifa 23 вперше додасть жіночий клубний футбол