Колишні розробники CD Projekt Red розробляють онлайн-гру про ніндзя

Ще в 2007 році CD Projekt Red випустила свою першу відеогру під назвою The Witcher. Однак лише після виходу The Witcher 2: Assassin Of Kings і The Witcher 3: The Wild Hunt основна ігрова публіка почала звертати увагу на студію. Остання гра, Cyberpunk 2077, на жаль, не працювала так добре, як попередня гра, і була помітна тим, що запускалася в стані, у якому майже не можна було грати. Тепер схоже, що деякі люди, які працювали під CD Projekt Red, прагнуть залишити студію позаду.

У травні колишній розробник CD Projekt Red на ім’я Якуб Бен став співзасновником нової компанії-розробника під назвою Dark Passenger. В обліковому записі Бена на Linkedin він вказаний як розробник CD Projekt Red; робота, яка тривала майже п’ять років. Його роль у компанії була зазначена як художник кінематографа/помічник режисера та молодший артист кінематографа. Крім того, він працював із розробником The Witcher під колишньою назвою Dark Passenger, RealTime Warriors над Cyberpunk 2077. Зараз CD Projekt Red працює над четвертою грою у франшизі The Witcher, але Dark Passenger готовий розпочати роботу над новим проектом.

У нещодавній публікації офіційний обліковий запис Dark Passenger у Твіттері показав, що він наймає для нової гри багатьох людей.

На офіційному веб-сайті розробника було докладніше написано про те, чого очікувати геймерам від майбутнього проекту. Наразі вона не має назви, але описується як онлайн-екшен, який буде присвячений темі ніндзя. Дія гри відбуватиметься у феодальній Японії та зосереджена на часі, коли країну захопив невідомий загарбник. Наразі незрозуміло, чи буде загарбник надприродного походження чи історичного походження, як монголи в Ghost of Tsushima. Гравці візьмуть під свій контроль ніндзя з різних будинків, які шукають артефакти, які дозволять їм протистояти загарбникам, борючись один з одним за домінування.

На даний момент немає кадрів ігрового процесу для майбутньої гри Dark Passenger. Сайт показує, що гра буде зосереджена як на співпраці, так і на конкуренції. Також буде включено зброю, як-от катани, сюрікени, метальні ножі кунай та багато іншого. Зіткнення з близької дистанції можуть бути схожі на бої в Sekiro: Shadows Die Twice і Star Wars Jedi: Fallen Order . Крім того, у грі буде складна система персоналізації, яка дозволить гравцям створювати персонажів відповідно до своїх уподобань.

Подібні кроки зовсім не рідкість в ігровій індустрії. Stoic Studio, наприклад, є ігровою компанією, яка була створена колишніми розробниками BioWare, які продовжили створювати ігри The Banner Saga. Подібним чином колишні розробники Telltale Games почали самостійно, створивши Campo Santo Games і гру Firewatch 2016 року. Сподіваємося, майбутня гра про ніндзя від Dark Passenger принесе успіх і години розваг для геймерів у всьому світі.

Поділитися:
Блокчейн-версія Action RPG Kritika отримала перше велике оновлення та вийшла у Steam . Щоправда, на платформі Valve всі елементи з NFT було прибрано і проект недоступний у нашому регіоні.

Kritika Global вийшла у Steam і отримала перше велике оновлення

Створена в 1979 році Capcom — це видавець із бібліотекою франшиз і талісманів, яка, можливо, конкурує з Nintendo. З такими серіями, як Mega Man, Resident Evil, Monster Hunter і Street Fighter, Capcom закріпилася як основний продукт індустрії відеоігор. За останні десять років компанії вдалося опинитися в стані майже постійного зростання.

Capcom збирається розвиватися 10 років поспіль