Krafton створить гру за мотивами циклу книг «Птах, який п’є сльози» та планує зробити франшизу глобальною

Компанія Krafton оголосила про початок розробки нової гри, заснованої на фентезійному всесвіті «Птах, який п’є сльози», створеному письменником Лі Йондо.

Автори відкрили тизер-сайт і випустили шість концепт-артів, проте назви проект ще не отримав. Також в анонсі присутні натяки на міжнародний реліз у майбутньому:

«Проект, який уперше був представлений сьогодні, розробляється, щоб відтворити оригінальний фентезійний світогляд, світ, красиву та руйнівну розповідь «Птах, що п’є сльози» у форматі гри. Мета полягає в тому, щоб підвищити поінформованість про інтелектуальну власність та справити враження на користувачів по всьому світу, візуалізуючи оригінал, який може бути незнайомим закордонним гравцям», — йдеться у повідомленні.

Krafton також планує згодом перетворити IP на глобальну франшизу, відому кожному. Для цього обіцяють запросити професіоналів своєї справи, і розпочала компанія з Іеном МакКейгом, відомим концепт-художником, який брав участь у ранній візуалізації персонажів різних блокбастерів, таких як «Зоряні війни» та «Месники».

Поділитися:

Розробники Fractured Online показали новий світ Arboreous

THQ Nordic та студія Yuke's спільно з промоцією All Elite Wrestling підтвердили, що працюють над новою реслінг-грою під назвою AEW: Fight Forever

«Ми хочемо створити найбільшу реслінг-гру» — Анонс і перший тизер AEW: Fight Forever