Кріс Еванс назвав нового Капітана Америка та розчарував фанатів

Актор Кріс Еванс (Chris Evans), який виконував роль Капітана Америка у фільмах Marvel аж до «Месники: Фінал», назвав нового офіційного Капітана Америка, чим розчарував багатьох фанатів.

Нещодавно в мережі з’являлася нова офіційна інформація про фільм «Перший месник 4» («Капітан Америка 4»). Повідомлялося, що на роль режисера було обрано Джуліуса Она (Julius Onah). У мережі також почали з’являтись припущення, що Кріс Еван може знову повернутися до ролі Капітана Америка (Стів Роджрес) після подій «Месники: Фінал». Однак сам актор розвіяв усі чутки, залишивши нове повідомлення у себе соцмережі та остаточно розчарувавши всіх фанатів. «Сем Вілсон — новий Капітан Америка», — написав Кріс Еванс.

Кріс Еванс назвав нового Капітана Америка та розчарував фанатів

Шанувальники актора в коментарях до його публікації залишили величезну кількість повідомлень, в яких не погодилися зі словами Еванса. «Ти. Тільки ти справжній Капітан Америка», «Ми розуміємо, що ти хочеш сказати. Але Сем Вілсон, яким би чудовим він не був, ніколи не зможе замінити Стіва Роджерса», «Ні. Ні Сем Вілсон. Ти завжди був Капітаном Америка, ти завжди ним будеш», – написали незадоволені користувачі мережі. Не всі згодні з тим, що в «Месниках: Фінал» Стів Роджерс передав свій щит Соколу, якого зіграв актор Ентоні Макі. Фанати все ще продовжують сподіватися на повернення Кріса Еванса.

Капітан Америка 4 ще не має дати виходу. Поки відомі лише виконавець головної ролі та режисер. Ентоні Макі зіграє роль нового Кепа, а режисером фільму стане Джуліус Она.

Поділитися:
Нещодавно показали заміну акторові Езре Міллеру (Ezra Miller) у ролі Флеша з однойменного фільму «Флеш», що викликало шквал критики у багатьох фанатів.

Заміна Флеша викликала шквал критики у фанів

Американська компанія «Двадцяте століття Фокс» (20th Century Fox) несподівано втішила фанатів культової серії фільмів жахів. Новий «Чужий» налякав навіть шанувальників хорорів.

Новий «Чужий» налякав фанатів