«Людина-павук 4»: нова дівчина павука шокувала фанатів Marvel

Стало відомо про нову дівчину Людини-павука у майбутньому фільмі «Людина-павук 4» від Marvel, яка шокувала багатьох фанатів.

У мережі з’явився новий слух, що розкриває фільм «Людина-павук 4», події якого відбуваються після «Людина-павук 3: немає шляху додому» від Sony та Marvel. Згідно з новою інформацією, Пітер Паркер у виконанні Тома Холланда може не возз’єднатися з Ем-Джей, роль якої грає Зендея (Zendaya). Натомість у Людини-павука цілком можливо з’явиться нова дівчина-супергерой. Нова чутка передбачає, що у фільмі «Людина-павук 4» з’явиться рудоволоса Анжеліка Джонс також відома як Вогняна зірка (Firestar). У коміксах Marvel Анжеліка є мутантом — таким самим, як Люди Ікс.

Повідомляється, що Вогняна зірка має стати постійним головним героєм нової трилогії про Людину-павука з Томом Холландом. Більше того, вона ж повинна буде познайомити Пітера Паркера з Людьми Ікс, які вже дуже скоро увійдуть до кіновсесвіту Marvel. Поки що це вся відома інформація про нову дівчину Павука. У коміксах Marvel здібності Вогняної зірки зав’язані на мікрохвильовій енергії, яку вона здатна поглинати та випромінювати. Цю енергію дівчина-мутант використовує для різних цілей, наприклад створення тепла. Крім того, Вогняна зірка вміє літати.

Поки що фільм «Людина-павук 4» офіційно не оголошений. У мережі, до того ж, нещодавно з’являлася інформація, що вказує на те, що Том Холланд поки не підписав контракт із студіями Sony та Marvel на нові фільми. Однак це, швидше за все, питання часу. Останнім же на даний момент фільмом з Холландом у ролі Людини-павука є «Людина-павук 3: Немає шляху додому», що вийшов наприкінці 2021 року. У ньому також зіграли Тобі Магуайр (Tobey Maguire) та Ендрю Гарфілд (Andrew Garfield).

Поділитися:
Вихід 8 сезону «Ігри престолів» відбувся у 2019 році. Фінал виявився дуже неоднозначно сприйнятий телеглядачами по всьому світу. Особливо негативно фанати поставилися до долі Дейєнеріс та Короля Ночі.

Після 8 сезону «Гри престолів» розкрито нову кінцівку

На ПК вийшов середньовічний онлайн-слешер із мечами та магією Kingdomfall

На ПК вийшов середньовічний онлайн-слешер із мечами та магією Kingdomfall