Marvel розкрили нового «Блейда»

Новий «Блейд» був розкритий студією Marvel на фестивалі Comic-Con у Сан-Дієго, що втішило численних фанатів, які очікують якнайшвидшого виходу фільму.

Ще в 2019 році на Comic-Con компанія Marvel оголошувала про те, що зніме фільм «Блейд» із Махершалою Алі (Mahershala Ali) у головній ролі. З того часу про картину мало чути, хоча сам Блейд уже дебютував у світі MCU. Це сталося у сцені після титрів фільму «Вічні», де глядачі почули лише голос Блейда. Тепер же через 3 роки на новому Comic-Con у Сан-Дієго студія Marvel розкрила нову інформацію про фільм «Блейд». Вона оголосила його дату виходу. Фільм «Блейд» тепер запланований до виходу на 3 листопада 2023 року. Фанати, у свою чергу, залишилися задоволеними і вже скоро зможуть нарешті побачити перезапуск Блейда.

Більше студія Marvel нічого не повідомляла про фільм. Сюжет картини «Блейд» досі залишається невідомим. Проте, все може змінитись вже на заході D23 від компанії Walt Disney, який відбудеться у вересні 2023 року. Цілком можливо, що там нададуть більше подробиць по фільму «Блейд» та інших. Студія Marvel навіть може показати перший погляд на Махершалу Алі в образі Блейда, оскільки зйомки мають розпочатися вже найближчим часом.

Вихід фільму «Блейд» тепер запланований на 3 листопада 2023 року. Головну роль виконує Махершала Алі. У минулому роль Блейда в кіно виконував актор Уеслі Снайпс (Wesley Snipes). Він знявся у трьох частинах «Блейда».

Поділитися:
WoW: Wrath of the Lich King Classic вийде 27 вересня о 01:00 МСК . Щоб підготуватися до подорожі, до релізу гравці в Burning Crusade Classic отримають баф, що збільшує досвід на 50 %.

World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic стартує 27 вересня

Вихід фільму "Чорна пантера 2: Ваканда навіки" заплановано на 9 жовтня 2022 року. Картина стане завершенням 4-ї фази Marvel.

«Чорна пантера 2: Ваканда навіки»: перший трейлер показали на Comic-Con