«Ми хочемо створити найбільшу реслінг-гру» — Анонс і перший тизер AEW: Fight Forever

THQ Nordic та студія Yuke’s спільно з промоцією All Elite Wrestling підтвердили, що працюють над новою реслінг-грою під назвою AEW: Fight Forever. Даний проект запропонує гравцям динамічні битви у безлічі як одиночних, так і розрахованих на багато користувачів режимів. Також є режим кар’єри, де ви зможете створити свого бійця з унікальною зовнішністю та екіпіруванням.

«Одна з перших речей, які я зробив після підписання контракту з AEW, — попросив Тоні Хана дозволити мені допомогти зібрати найкращу команду професіоналів ігрової індустрії на планеті, щоб створити найвизначнішу реслінг-гру в історії. Що ж, ми зробили ідеальний фініш, уклавши партнерство зі світовим дистриб’ютором та видавцем відеоігор THQ Nordic для гри AEW: Fight Forever. Бренд THQ вже давно став синонімом реслінг-ігор — більш кваліфікованого партнера, здатного представити AEW Fight Forever мільйонам шанувальникам реслінгу по всьому світу, складно уявити» — розповідає Кенні Омега, віце-президент AEW, колишній чемпіон світу AEW та чемпіон світу AEW.

AEW: Fight Forever розробляється для ПК, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X і навіть Nintendo Switch. Щодо дати релізу, її, на жаль, поки не оголосили.

Поділитися:
Компанія Krafton оголосила про початок розробки нової гри, заснованої на фентезійному всесвіті «Птах, який п'є сльози», створеному письменником Лі Йондо.

Krafton створить гру за мотивами циклу книг «Птах, який п’є сльози» та планує зробити франшизу глобальною

Розробники Action RPG Tower of Fantasy з Hotta Studio погодилися з поширеною думкою про те, що "Genshin Impact встановила новий стандарт для галузі", особливо у сфері гача.

Розробники Tower of Fantasy: «Genshin Impact встановив новий стандарт для індустрії»