Місто в Gotham Knights буде найбільшою версією Готема

Gotham Knights від WB Games Montreal — одна з найбільших ігор, що виходять наприкінці цього року, але загальний масштаб Готем-Сіті відносно невідомий. У новому інтерв’ю Game Informer виконавчий продюсер Флер Марті та директор гри Джефф Елленорт розповіли про це докладніше.

Відповідаючи на запитання про розміри Готема порівняно із серією Arkham від Rocksteady, Елленорт сказав:

«Він досить великий. Я не ставив одну карту над іншою, але наш Готем – велике місце. Я зазвичай проводжу багато часу на Бетциклі, роз’їжджаючи Готемом. Це один із найшвидших і спокійніших способів пересування містом. Відчувається, що це велике місце».

Флер додала:

«Безумовно, це найбільша версія Готема, яка була представлена ​​у відеоіграх. Найважливіше для нас – це його щільність та вертикальність. У нього багато шарів. Бетцикл – це засіб пересування на великі відстані».

Що стосується бетцикла, Елленрот підтвердив, що його колір і звук можна налаштувати для самовираження. Однак його не можна модернізувати, і більшість його здібностей залежить від героя, наприклад, зістрибнути з нього та атакувати ворога. Щодо того, як працює фарбування, Флер сказала, що, досліджуючи світ, «ви отримуєте розмальовку як для костюмів, так і для мотоцикла».

Елленорт додав:

«Ми вибрали одну й ту саму філософію кольорів для Бетцикла та костюмів. Ми подумали, що люди захочуть підібрати костюм до бетцикла. Щодо цього ми даємо вам безліч варіантів».

Щодо місій, дует не зміг дати надто багато інформації (залишивши її для «майбутніх повідомлень»). Однак у грі буде багато різних речей, які ви зможете робити. Деякі з них ви зможете знайти, пересуваючись містом. Що стосується структури місій, якщо ви любитель екшенів/адвенчур, то вона вам знайома. Якщо ви пройдете сюжет, ви відкриєте нові розділи в досьє, які підкажуть вам, куди йти».

Gotham Knights виходить 25 жовтня для Xbox Series X/S, PS5 та PC зі скасуванням версій для Xbox One та PS4.

Final Fantasy 16

Продюсер Final Fantasy 16 підтвердив, що у грі не буде відкритого світу

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

Для Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning вийшло оновлення 1.12