MMORPG Tower of Fantasy може отримати трасування променів

Розробники MMORPG Tower of Fantasy з Hotta Studio опублікували трейлер оновлення 2.1 для своєї гри, в якому показали нову ігрову локацію та кілька нових босів, з якими доведеться зіткнутися гравцям китайської версії проекту 20 липня. Нагадаємо, що ми поки що очікуємо на реліз глобальної версії, яка, ймовірно, стартує з 1.0, а тому до цього контенту доведеться почекати деякий час.

Серед інших новин варто зазначити, що датамайнер Sova відкопав у файлах китайської версії гри інформацію про можливість додавання в проект трасування променів у реальному часі. Причому датамайнер повідомляє, що трасування буде додано не лише на ПК, а й на консолях, на яких зараз гри немає. Останнє наштовхує на думки, що інформація може не мати нічого спільного з реальністю, а тому рекомендуємо сприймати її з часткою скептицизму.

Глобальний реліз гри, нагадаємо, може відбутися вже 11 серпня, якщо інформація в App Store виявиться вірною. Офіційних заяв із цього приводу від розробників поки що не було.

Поділитися:
Прем'єра Tekken: Bloodline відбудеться 18 серпня у стрімінговому сервісі Netflix.

«Твоє тіло стане зброєю» — свіжий трейлер аніме-серіалу Tekken: Bloodline

Якщо ви шукаєте ігри для слабких ПК, то ця добірка саме для вас. У ній ви знайдете 5 страшних хорор-ігор, які мають непогану графіку.

Хорор-ігри для слабких ПК та ноутбуків