На ПК вийшов середньовічний онлайн-слешер із мечами та магією Kingdomfall

У ранньому доступі в Steam з’явився створений на Unreal Engine фентезійний PvP-слешер Kingdomfall. В Україні за гру просять 169 гривень.

У поточній версії Kingdomfall доступні 15 стандартних та 9 легендарних персонажів, різні види зброї (одноручні та дворучні мечі, списи, луки та арбалети), магія, 4 карти (Lost Camp, Borderlands, Arena та Desert) та 4 режими («Дуель», «Командний бій», «Захоплення» та «Вільна гра»). Однією з особливостей проекту автори називають просунуту бойову систему, що складається з простих та сильних атак, ухилень, контратак та ударів щитом.

У ранньому доступі гра пробуде приблизно два роки. За цей час розробники планують додати до Kingdomfall більше персонажів, карт, ігрових режимів, можливість налаштовувати зовнішній вигляд персонажів та зброю. Також у грі можуть з’явитися NPC на картах, керовані дракари та облогові машини, а також система руйнування навколишнього середовища.

Поділитися:
У мережі з'явився новий слух, що розкриває фільм "Людина-павук 4", події якого відбуваються після "Людина-павук 3: немає шляху додому"

«Людина-павук 4»: нова дівчина павука шокувала фанатів Marvel

У WoW: Dragonflight не можна вибрати чоловічу чи жіночу стать. За словами Blizzard, так гра стане інклюзивнішою

У World of Warcraft: Dragonflight не можна вибрати чоловічу чи жіночу стать