На проходження сюжетної лінії Diablo IV потрібно близько 35 годин

У рамках бесіди з редакцією GameSpot автори Diablo IV зазначили, що на завершення сюжетної лінії гри потрібно приблизно 35 годин. На момент її закінчення персонаж матиме 45 рівень зі 100 можливих.

Однак ці цифри можуть значно змінюватись, оскільки основна кампанія виявиться нелінійною. Справа в тому, що гравці потраплять у повноцінний відкритий світ, де зможуть відправитися в будь-яку локацію, щоб дослідити її, битися зі світовими босами, зачистити чергове підземелля або вступити в поєдинок з іншими героями. Крім контенту для одиноких вовків, буде безліч занять для кланів.

Завдяки варіативності проходження для наступного персонажа можна буде вибрати зовсім інший шлях. Крім того, після завершення сюжету відкривається доступ до ендгеймових занять. Наприклад, скористатися дошкою посилень «Парагон» можна тільки після досягнення героєм 50 рівня. Будуть також сотні особливих «Кошмарних підземель», що генеруються випадковим чином і призначені для високорівневих персонажів.

Нагадуємо, що реліз гри намічено на наступний рік. Розробники повністю впевнені в тому, що переносів не буде, інакше вони не робили б анонс цього релізного вікна. Зіграти у неї можна буде на ПК та консолях.

Поділитися:
Returnal

Автори Returnal взялися за створення нової гри і це не продовження історії Селени

Rune Factory 5

ПК-версія Rune Factory 5 виходить 5 липня у Steam