Нові технології в мобільних іграх

Мобільні ігри пройшли довгий шлях від часів, коли в Змійку на Nokia 3310 грали всі. Насправді, еволюція основних технологій прискорюється зараз швидше, ніж будь-коли. Отже, які системи, рішення та тенденції лежать в основі майбутнього мобільних ігор, і як це впливає на портативні пристрої?

Хмарні ігри

Проблема з мобільними телефонами полягає в тому, що незалежно від того, скільки потужності вони можуть втиснути, вони все одно не зможуть відповідати сучасним іграм на ПК або консолі з точки зору графічних функцій. Не маючи можливості інтегрувати активне охолодження, телефони повинні знайти розумні способи обійти ці обмеження.

Найкращим варіантом є хмарні ігри, коли основні потужності вивантажуються на віддалені сервери, а гравці насолоджуються результатами, які транслюються прямо на свій пристрій. Від Google Stadia і GeForce Now від Nvidia до Xbox Cloud Gaming від Microsoft і PS Now від Sony, у цьому просторі є багато конкуруючих платформ.

Основним обмеженням тут є підключення, але оскільки покриття 5G швидко розширюється, хмарні ігри будуть ставаи ще більш популярними.

Кросплатформна гра

Раніше ігрові екосистеми були повністю відокремлені, і люди на консолі не могли взаємодіяти з гравцями на ПК чи мобільних пристроях. Сьогодні міжплатформний досвід стає все більш поширеним і охоплює все більше жанрів. Від Rocket League і Among Us до найновіших ігор Call of Duty — легко знайти друзів, незалежно від того, яке обладнання для гри ви виберете.

Метавсесвіт

У минулому ігри були такими, що потребували всієї вашої уваги і мобільні ігри могли знадобитися тільки в далекій дорозі. Але епоха, коли вони лише відволікають увагу від реальності, можливо, наближається до кінця, і концепція ігрових світів, які замінять саму реальність, набуває популярности.

Концепція Метавсесвіту є туманною і охоплює всілякі різнорідні платформи та технології. Однак основна ідея полягає в тому, що ігри можуть бути не тільки іграми.

Від музикантів, які виступають у Fortnite і Roblox, до купівлі нерухомість в іграх на основі блокчейну, таких як Decentraland, межі між фізичною і цифровою сферою стираються, і мобільні пристрої роблять більше, ніж раніше.

Доповнена реальність

Доповнена реальність не є чимось новим, і насправді вона була основним продуктом мобільних ігор, і Pokemon Go допоміг вивести її в центр уваги. Однак потужність AR залежить від можливостей як апаратного забезпечення, що є в його розпорядженні, так і програмного забезпечення, яке його підживлює. І на цій арені було зроблено багато нових кроків.

Це повертає нас до ідеї цифрового досвіду, який впливає на реальний світ, і все, від ігрового процесу до навігації, тепер краще завдяки AR.

Штучний інтелект

Штучний інтелект відіграє свою роль у різних галузях, і ця технологія не єдина в мобільних іграх. Процедурне генерування рівнів, при якому цілі рівні та ігрові світи будуються алгоритмічно, а не потребують людських дизайнерів, є ще однією давньою технікою.

ШІ пропонує можливість підняти це на наступний рівень, створюючи майже нескінченний досвід на всіх платформах. В результаті майбутнє ігор надзвичайно захоплююче.

Поділитися:
Into the Breach

Передплатники Netflix зможуть грати в Into the Breach на iOS і Android

Lost Ark

Новий клас Aeromancer для корейської версії Lost Ark показали у дії