Новий «Чужий» налякав фанатів

Американська компанія «Двадцяте століття Фокс» (20th Century Fox) несподівано втішила фанатів культової серії фільмів жахів. Новий «Чужий» налякав навіть шанувальників хорорів.

Студія 20th Century Fox продовжує розвивати популярну серію жахів «Чужий» (Alien). На цей раз ігровий підрозділ 20th Century Games разом зі студією Survios займається новий проектом для консолей та ПК. Гра отримала назву «Чужі» (Aliens). Події новинки будуть розвиватися в тому ж всесвіті і в той же час. Сюжет гри розкриє фанатам, що відбувалося між фільмом «Чужий» та другою частиною франшизи «Чужі». Головним героєм буде не Еллен Ріплі, яку у всіх частинах грала Сігурні Уівер (Sigourney Weaver), а якийсь загартований у боях ветеран.

У нових «Чужих» герой шукатиме спосіб помститися ксеноморфам. Розробники поки не пояснили, де герой уже встиг зустрітися з чужими, і де розвиватиметься сюжет гри. Творці гри заявляють, що це буде напружений одиночний екшен із великим упором на хорор. Світ гри передасть атмосферу жаху оригінальних фільмів та сподобається фанатам увагою до деталей. Розробники обіцяють геймерам повне занурення у всесвіт «Чужих».

Нова гра Aliens вийде на PC та на консолях. Крім того, студія Survios має великий досвід у створенні проектів для пристроїв віртуальної реальності, тому в нових «Чужих» також додадуть підтримку VR-шоломів. Список конкретних платформ поки що не розкривається. Дата виходу гри теж поки що невідома.

Поділитися:
Кріс Еванс назвав нового Капітана Америка та розчарував фанатів

Кріс Еванс назвав нового Капітана Америка та розчарував фанатів

У новому «Володарі перснів» глядачам показали страшну силу молодого Саурона, чим шокували фанатів.

Новий «Володар перснів» показав страшну силу молодого Саурона