Новий «Володар перснів» показав страшну силу молодого Саурона

У новому «Володарі перснів» глядачам показали страшну силу молодого Саурона, чим шокували фанатів.

Американська компанія Amazon опублікувала новий трейлер нового «Володар перснів: Кільця влади» (The Lord of the Rings: The Rings of Power). Це вже другий повноцінний ролик за очікуваним серіалом, але творці все одно назвали його лише «головним тизером», тож повноцінний трейлер ще попереду. Цього разу глядачам показали величезну кількість кадрів із різних регіонів Середзем’я за участю безлічі ключових персонажів. В одній зі сцен спілкуються Елронд та Галадріель, знамениті ельфи яких знають усі фанати кінотрилогії «Володар перснів». Елронд намагається переконати Галадріель, що настали мирні часи, але вона впевнена, що зло незабаром завдасть нового удару. Згодом показують містичний червоний вибух. У повітря злетіло багато воїнів. «Ти не бачив, що я бачила», — каже Галадріель.

У трейлері серіалу «Володар перснів: Кільця влади» показали підземелля гномів, міста ельфів та людей, а також приділили увагу мохноногам, предкам хобітів. Вони кажуть, що всі мають, за що боротися. У когось фортеці, у когось міста, а у інших свої землі. У мохноногів є лише вони самі. Багато фанатів залишилися в захваті від візуального ряду. Вони вважають, що авторам серіалу вдалося ідеально відтворити Середзем’я. Багато локацій виглядають не гірше, ніж у фільмах, а іноді навіть краще. Проте, шанувальників франшизи лякають вільності у трактуванні сюжету.

Елронда та Галадріель у серіалі «Володар перснів: Кільця влади» зіграли Роберт Арамайо (Robert Aramayo) та Морвед Кларк (Morfydd Clark). Фанатам франшизи вони звичніші у виконанні Хьюго Уівінга (Hugo Weaving), відомого за роль Агента Сміта в «Матриці», і Кейт Бланшетт (Cate Blanchett), знайома фанатам Marvel як Хела з «Тор 3: Рагнарек».

Серіал «Володар перснів: Кільця влади» вийде 2 вересня 2022 року у сервісі Amazon Prime Video. Події розвиватимуться за тисячі років до «Володаря перснів», тому знайомих фанатам героїв буде мало, і вони будуть набагато молодшими. Це стосується і головного лиходія франшизи Саурона.

Поділитися:
Американська компанія «Двадцяте століття Фокс» (20th Century Fox) несподівано втішила фанатів культової серії фільмів жахів. Новий «Чужий» налякав навіть шанувальників хорорів.

Новий «Чужий» налякав фанатів

Вихід 8 сезону «Ігри престолів» відбувся у 2019 році. Фінал виявився дуже неоднозначно сприйнятий телеглядачами по всьому світу. Особливо негативно фанати поставилися до долі Дейєнеріс та Короля Ночі.

Після 8 сезону «Гри престолів» розкрито нову кінцівку