Одразу два Халка показали у новому фільмі Marvel

У новому проекті кіновсесвіту Marvel показали протистояння нового Халка та старого Халка. Обидва зелені монстри знаходять у собі найкраще, що дісталося їм разом із суперсилами.

Компанія Marvel готується до прем’єри нового багатосерійного фільму «Жінка-Халк: Адвокат» (She-Hulk: Attorney at Law), який стане частиною кіновсесвіту, тому продовжує привертати увагу фанатів. Цього разу в мережі з’явився новий відеоролик, присвячений одразу двом Халкам. Вже відомий усім Брюс Беннер намагається навчити свою двоюрідну сестру Дженніфер Волтерс бути Халком. Вони разом займаються йогою та іншими фізичними вправами, які новий Халк сприймає як змагання. Майже у всіх моментах вона виявляється сильнішою і швидшою за старого Халка, а в спритності точно значно перевершує його. Це не заважає Брюсу потужним ударом скинути свою сестру з урвища.

Головна героїня серіалу «Жінка-Халк: Адвокат» не розуміє, навіщо їй усі ці тренування, показані в новому відео. Вона хоче продовжити будувати кар’єру адвоката, а не боротися із суперлиходіями. Брюс Беннер пояснює їй, що бути Халком означає привертати до себе і своїм близьким небезпеку, тому їй потрібно знати свої сили і вміти постояти за себе. Наприкінці відео старший брат розкриває Дженніфер головну особливість зелених монстрів. У них прискорений обмін речовин, а отже, можна пити скільки завгодно, не побоюючись похмілля.

Серіал «Жінка-Халк: Адвокат» вийде 17 серпня у сервісі Disney+. Головну роль у проекті відіграла Тетяна Маслані (Tatiana Maslany). У серіалі також повернуться Халк і Гидота, яких знову втілили на екрані Марка Руффало (Mark Ruffalo) та Тім Рот (Tim Roth). Крім того, з’явиться шибеник із серіалів Netflix, якого грає Чарлі Кокс (Charlie Cox).

Поділитися:
NetEase Games вирішила випустити ізометричну MMORPG Demon Seals, що спочатку вийшла в 2015 році, в сервісі Steam.

Китайська діаблоподібна MMORPG Demon Seals виходить у Steam

«Форсаж 10»: сестра Пола Уокера засвітилася на нових кадрах