Оголошено дату виходу Bayonetta 3

Під час Nintendo Direct у вересні минулого року повторна поява Байонетти в Bayonetta 3 шокувала шанувальників, оскільки титулована відьма ухилялася, трансформувалася та стріляла крізь величезні чудовиська. Ми знали, що екшн цього року вийде ексклюзивно для Switch, але сьогодні Nintendo оголосила дату виходу 28 жовтня з відповідним трейлером.

Дизайн ворогів і героїв у франшизі Platinum Games залишається приголомшливим. Bayonetta має крила метелика та роги з щупальцями, тоді як вороги приймають форму броньованих тварин – гомункулів, штучної біологічної зброї. Ви будете стріляти з гармат з рухомого потяга в зруйнованому міському пейзажі, кататися на гротескних крабах по хмарочосах і навіть грати за нову відьму з катаною, що тренується, Віолу. І не забуваймо, що ви також можетн викликати всемогутнього кайдзю. Все це дико і безглуздо, як і можна було очікувати, але в найкращому вигляді.

Bayonetta 3 вийде на Switch 28 жовтня. Також буде доступне видання гри Trinity Masquerade із 200-сторінковою книжкою з мистецтвом. Детальніше про спеціальну версію гри буде розкрито пізніше.

Поділитися:
DLC «Чемпіони хаосу» стартує 23 серпня, у той самий день, коли виходить безкоштовне доповнення «Immortal Empires» для Total War: Warhammer 3

Total War: Warhammer 3 розкриває нового лорда в трейлері

Кот

Нове дослідження показує, що ігри «навряд чи» впливають на самопочуття