Overwatch 2 замінить оригінальну гру, коли вийде в ранній доступ

У нещодавньому Reddit AMA команда Overwatch 2 із Blizzard Entertainment відповіла на запитання спільноти щодо стану франшизи та майбутнього псевдо-продовження її популярного геройського шутера. В одній відповіді люди з Blizz підтверджують цікаву деталь про OW2, коли вона потрапить у ранній доступ у перший тиждень жовтня: гра повністю замінить оригінальний Overwatch.

«Ми використовуємо термін «Дочасний доступ», щоб вказати, що це лише початок багатьох нових речей, які надходять у гру. Ми запускаємо з новими героями, картами та функціями, але їх ще більше з’являється сезонно – кожні 9 тижнів. Нещодавно ми випустили дорожню карту з деталями цього вмісту, з новим героєм, який з’явиться в сезонах 1 і 2, і новою картою в сезоні 2. Крім того, більші фрагменти гри, які завжди були частиною бачення OW2, будуть випущені в гру як частини живої служби, включаючи запуск кампанії PvE наступного року».

Замість того, щоб бути окремою програмою на вашій консолі чи програмі запуску Blizzard, Overwatch 2 не буде створюватися окремо, а займе місце оригінальної гри.

Хоча Overwatch 1 і 2 завжди планувалося об’єднати в єдиний клієнт і загальну дорожню карту, це перший раз, коли Blizzard публічно оголосила, що Overwatch 1 повністю припинить своє існування після запуску продовження. Ігри 6 на 6 не можна буде грати після запуску раннього доступу OW2.

У Overwatch 2 можна грати безкоштовно з 4 жовтня на PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch і ПК.

Поділитися:
Англія Assassin's Creed Valhalla була розроблена як пост-апокаліптичний світ

Англія Assassin’s Creed Valhalla була розроблена як пост-апокаліптичний світ

Wild West Dynasty виходить у Steam цього року, точної дати релізу поки не повідомляли. Анонсовано лише РС-версію.

Wild West Dynasty: полювання, будівництво, вендетта