Передплатники Netflix зможуть грати в Into the Breach на iOS і Android

Netflix вибрав Into the Breach від Subset Games як ексклюзивну пропозицію для iOS та Android. Починаючи з 19 липня 2022 року передплатники Netflix зможуть безкоштовно грати в гру без реклами або покупок всередині.

Також 19 липня Into the Breach отримає безкоштовне оновлення контенту, доступне на всіх платформах. Воно включатиме нові ігрові механізми і пілотів, а також нові квести для гравців. Subset Games також випускає фізичну версію гри, визнану критиками, через видавця FanGamer.

Ексклюзивність Netflix для мобільних пристроїв для Into the Breach — це велика перемога для планів потокового сервісу відеоігор. FTL: Faster Than Light став величезним хітом на iOS і все ще займає високі місця в категоріях завантаження «стратегії» та «симулятори» через 10 років після першого запуску.

У квітні The Washington Post повідомила, що компанія планує зробити 50 ігор доступними через свій мобільний додаток до кінця 2022 року.

Кілька тижнів тому компанія оголосила, що ряд ігор, заснованих на її оригінальних шоу, включаючи Shadow and Bone: Destinies, Too Hot to Handle, і Queen’s Gambit Chess, також з’являться у сервісі.

Він також планує випустити ігри від Ustwo, Snowman, Devolver Digital та творця Downwell Ojiro Fumoto.

Netflix почав йти в ігри після того, як компанія пізнала першу в історії втрату передплатників, яка знизила вартість її акцій на початку цього року. Буде цікаво подивитися, чи зростаюча бібліотека ігор потягне передплатників у 2022 і 2023 роках.

Поділитися:
Minecraft

Онлайн-заборони в Minecraft незабаром застосовуватимуться до приватних серверів

Mobile Gaming

Нові технології в мобільних іграх