«Перш ніж помру»: «бабуся Skyrim» просить творців «Elder Scrolls» поквапиться з продовженням

Мабуть, найулюбленішою учасницею спільноти The Elder Scrolls 5: Skyrim є Ширлі Каррі, яку всі називають «бабуся Skyrim». Каррі регулярно завантажує відео своїх пригод у Skyrim в соцмережі. А кожне відео вона починає своєю крилатою фразою: «Доброго ранку, онуки». Минулого місяця Каррі здобула популярність у спільноті Skyrim на PAX East 2022, де вона відповідала на запитання про The Elder Scrolls 6, Starfield тощо.

Шанувальник запитав Каррі, що вона сказала б Тодду Говарду з Bethesda, якби надалася така можливість. Каррі розповіла, що попросить Говарда поквапитися і закінчити The Elder Scrolls 6. «Я хочу зіграти в неї, перш ніж помру», — пояснила вона. Поки що точно невідомо, коли The Elder Scrolls 6 буде доступним. Зрештою, Bethesda зараз наполегливо працює над науково-фантастичною RPG Starfield, яка вийде лише на початку 2023 року.

Що стосується самого Starfield, Каррі не впевнена, чи буде вона грати в наступну велику гру від Bethesda. Дата випуску Starfield спочатку була запланована на 11 листопада 2022 року, що є знаменною датою для Bethesda, оскільки сам Skyrim був запущений 11 листопада 2011 року. Однак цю дату перенесли на 2023 рік, тому що Bethesda хоче переконатися, що гра виправдовує високі очікування вболівальників. Skyrim встановив планку неймовірно високо, тому, ймовірно, знадобиться багато чого, щоб вразити Каррі та інших шанувальників роботи Bethesda.

Тим часом, якщо Каррі захоче поговорити з Тоддом Говардом, в неї не має виникти складнощів. У Bethesda та Каррі, здається, міцні стосунки: Bethesda надсилав Каррі квіти та подарунковий пакет після інсульту. Мало того, Bethesda насправді збирається включити Каррі в The Elder Scrolls 6 як NPC, хоча подробиць про персонажа Каррі, швидше за все, доведеться почекати, поки ми наблизимося до виходу гри.

The Last of Us Part I

Фанати The Last Of Us обговорюють графіку PS5 Remake

Industria

Три ігри жахів, за якими слід стежити