Після 8 сезону «Гри престолів» розкрито нову кінцівку

У мережі з’явилася нова інформація, що розкрила зовсім нову кінцівку знаменитої «Ігри престолів», фінал 8 сезону якої не влаштував більшу частину фанатів.

Серіал «Гра престолів» закінчився на 8-му сезоні, який розчарував більшість шанувальників. Фанатів не влаштувала доля Дейєнеріс у виконанні актриси Емілії Кларк (Emilia Clarke), а також те, як легко розправилися з Королем Ночі. Однак, незважаючи на загальне обурення від фіналу 8 сезону, шанувальники зможуть побачити і іншу кінцівку, що зовсім відрізняється. Письменник Джордж Р.Р. Мартін (George RR Martin), який написав цикл романів «Пісня Льоду та Вогню», у своєму блозі розповів про те, що його фінал сильно відрізнятиметься від показаного в «Грі престолів».

Джордж Мартін зазначив, що його постійно запитують про те, чи закінчаться його твори так само, як і «Гра престолів». На це запитання автор має таку відповідь: «Я все більше помічають, що робота все далі й далі відводить мене від серіалу. Так, дещо з того, що ви бачили у «Грі престолів» від HBO буде і у «Вітрах зими». Але більшість буде зовсім іншою». За словами Джорджа Мартіна, його книга набагато складніша за серіал «Гра престолів». При цьому деяких подій, які глядачі бачили у шоу від HBO, не буде у книзі Мартіна.

Письменник також пообіцяв фанатам нових персонажів у «Вітрах зими», а також нові битви та інтриги. «Не всі персонажі, які дожили до кінця серіалу «Гра престолів», доживуть до кінця циклу «Пісні Льоду та Вогню». Також і не всі герої обов’язково помруть у фіналі «Пісні Льоду та Вогню», — каже Джордж Мартін. Письменник, до того ж, упевнений, що після виходу його фіналу, шанувальники безперечно почнуть порівнювати дві кінцівки та вирішувати, яка з них краща.

Вихід 8 сезону «Ігри престолів» відбувся у 2019 році. Фінал виявився дуже неоднозначно сприйнятий телеглядачами по всьому світу. Особливо негативно фанати поставилися до долі Дейєнеріс та Короля Ночі.

Поділитися:
У новому «Володарі перснів» глядачам показали страшну силу молодого Саурона, чим шокували фанатів.

Новий «Володар перснів» показав страшну силу молодого Саурона

У мережі з'явився новий слух, що розкриває фільм "Людина-павук 4", події якого відбуваються після "Людина-павук 3: немає шляху додому"

«Людина-павук 4»: нова дівчина павука шокувала фанатів Marvel