Почалося альфа-тестування MMORPG ArcheWorld за допомогою NFT

Минулого тижня стартував етап закритого альфа-тестування ArcheWorld – спеціальної версії відомої MMORPG ArcheAge із підтримкою блокчейну. Триватиме він до 11 серпня, а взяти участь зможуть лише власники ArchePass NFT.

Для тестування всім гравцям нарахують 3000 BSLT, які не можна вивести в реальну валюту. Після закінчення відбудеться вайп і весь накопичений прогрес буде скинуто. Однак ті, хто прокачає ArchePass до максимального рівня, отримає 300 BSLT після офіційного запуску.

Раніше XLGAMES заявляла, що якщо експеримент з ArcheWorld виявиться успішним, то підтримка NFT з’явиться і в ArcheAge 2, майбутньому сіквелі на движку Unreal Engine 5.

Поділитися:
Безкоштовна MMORPG Tian Xia 3 (天下3) дуже скоро вийде в Steam, але буде доступна тільки китайською. Реліз на платформі Valve відбудеться 21 грудня 2022 року.

Сторінка безкоштовної китайської MMORPG Tian Xia 3 з’явилася у Steam

Розробники MMORPG Ashes of Creation продовжують демонструвати контент з наступного другого етапу закритого альфа-тестування. На цей раз нам показали пустельний біом, в якому зможуть побувати учасники тесту.

Пустельний біом з другої альфи MMORPG Ashes of Creation